HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

PK - projekt, s.r.o.

Dodávky dřevostaveb z difúzně otevřených konstrukcí od projektu po realizaci na klíč. Nabídka pasívních a nízkoenergetických domů.

PK - projekt, s.r.o.

Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice-Zelené Předměstí, CZ

Telefon: +420466304120
E-mail: pk-projekt@pk-projekt.cz
Web: www.pk-projekt.cz
GPS: 50.02391040,15.77131400

navigovat
3.9 z 5

Zkušenosti s firmou PK - projekt, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma PK - projekt, s.r.o. sídlí v obci Pardubice a nejčastěji staví dřevostavby v Pardubickém kraji.


Zajišťujeme projekty téměř veškerých pozemních staveb od rodinných domů, přes bytové domy, školy, školky, zdravotnická zařízení, sportovní haly, administrativní objekty, až po obchodní centra, průmyslové objekty a to včetně inženýrských sítí, komunikací apod.
Navrhujeme stavby jak masivní - tj. konstrukce vyzdívané z cihel resp. bloků keramických, vápenopískových (pro nízkoenergetické i pasívní stavby rozhodně výhodnější) nebo betonové konstrukce (monolitické i montované), tak lehké – tj. konstrukce celodřevěné nebo s využitím dřeva – dřevostavby - roubené stavby (sruby), nejčastěji však úsporné dřevostavby v systému Two by Four nebo těžké dřevěné skelety.
Projekty řešíme komplexně s ohledem na vliv projektovaných staveb na životní prostředí během celého jejich života (tzn. během jejich realizace, užívání i likvidace). Z tohoto pohledu je velmi výhodný lehký systém energeticky úsporných dřevostaveb (zejména s difúzně otevřenou konstrukcí), kde je s úspěchem využito malé tlouštky stěn při nadstandardní tepelné izolaci (nosná konstrukce – dřevěný skelet – je součástí tepelně izolační obálky domu.
Máme mezi sebou odborníky se zkušenostmi v navrhování, vedení, dozorování i užívání nízkoenergetických a pasívních staveb, samozřejmostí je pro nás stálé sebevzdělávání a sledování nových poznatků a zkušeností. Díky tomu se můžeme zaměřovat především právě na nízkoenergetické a pasívní domy.

V roce 2010 se naše společnost začala věnovat stavební činnosti, kde se soustředíme na nízkoenergetické a pasívní (převážně rodinné) domy. Jelikož se snažíme preferovat nízkou spotřebu energie a zodpovědný vztah k přírodě, je naší volbou přednostní realizace dřevostaveb. Stavíme dřevostavby většinou systémem Two by Four zásadně s využitím difúzně otevřených konstrukcí a to z mnoha dobrých důvodů (jsou uvedeny vedeny na stránce Realizace RD).
Vzhledem k tomu, že chceme být firmou specializovanou obecně na energeticky úsporné stavění (nejen na dřevostavby), stavíme i masívní domy. V tomto případě doporučujeme domy zděné z vápenopískových bloků a to vzhledem k jejich stavebně fyzikálnímu i environmentálnímu působení a také z hlediska snazšího zajištění vzduchotěsnosti než v případě běžnějších dutinkových keramických bloků.
Stavíme převážně ve východních Čechách, ale v případě zájmu jsme schopni rozšířit své působiště i do jiných regionů, případně doporučit jiného dodavatele. Rozsah dodávky je podle přání zákazníka – od hrubé stavby (počínaje základy, přes nosnou konstrukci domu, střechy, zateplení včetně venkovního opláštění, osazení oken a dveří, až po zajištění vzduchotěstnosti objektu prokázané blower-door testem) po výstavbu domu na klíč (dřevostavba na klíč, zděný dům na klíč).

Vaše zkušenosti s firmou PK - projekt, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů