HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

PURLIVE, spol. s. r. o.

Nabízíme individuální i typovou výstavu rodinných domů z vlastního stavebního systému. Máme silné zázemí kvalitního a stabilního pracovního týmu v oblasti architektury, projekce, výroby i realizace staveb. Pojďte stavět s námi i Vy!

PURLIVE, spol. s. r. o.
Rybníky VII 5547, 760 01 Zlín

Telefon: 601 370 944, 733 699 993
E-mail: info@purlive.cz
Web: www.purlive.cz

2.7 z 5 (15 hlasů)

Fotogalerie firmy PURLIVE, spol. s. r. o.


Společnost PURLIVE spol. s r.o. se specializuje na dřevostavby. Realizuje individuální i typová řešení rodinných domů z vlastního stavebního systému. Díky certifikaci Dřevařského institutu v Praze nachází systém široké uplatnění nejen při individuální výstavbě, ale také u komerčních staveb a staveb občanské vybavenosti.

Jedinečnost stavebního systému PURLIVE spočívá v použitém izolačním materiálu – polyuretanové pěně (PUR). Ve výrobních halách je vyrobena přesná nosná konstrukce z kvalitních KVH hranolů opláštěná cementoštěpkovou deskou. Ta je následně vyplněna v lisu speciálně aplikovanou, litou, dvousložkovou PUR pěnou, která po vytvrzení vytvoří z konstrukce monolitický celek. Hotové prefabrikované panely jsou dodány na stavbu, kde jsou rychle smontovány do podoby hrubé stavby. Stěnové, střešní i stropní panely jsou vyráběny v průmyslové hale ve Zlíně. Nosná konstrukce z kvalitního KVH řeziva s opláštěním z cementoštěpkové desky je pod tlakem v lisu vyplněna PUR pěnou. Hotové panely jsou dodány na stavbu, kde jsou rychle smontovány do podoby hrubé stavby. Rozvody jsou vedeny v instalační předstěně, zvenku navazuje libovolný fasádní systém.

Izolace z PUR pěny zaručuje tvarovou stálost a vynikající izolační vlastnosti, které ocení každý uživatel.

Vaše zkušenosti s PURLIVE, spol. s. r. o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL
36