HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

PURLIVE, spol. s. r. o.

Stavíme kvalitní nízkoenergetické domy a domy s téměř nulovou spotřebou energií. Individuální i typová výstava dřevostaveb z vlastního certifikovaného stavebního systému. Jsme silná a zdravá firma se stabilním pracovním týmem. Stavte s námi i Vy!

PURLIVE, spol. s. r. o.
Rybníky VII 5547, 760 01 Zlín

Telefon: 601 370 944, 736 224 675
E-mail: info@purlive.cz
Web: www.purlive.cz
GPS: 49.22578940,17.64390400

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy PURLIVE, spol. s r. o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma PURLIVE, spol. s. r. o. se specializuje na dřevostavby ve Zlínském kraji, zejména pak v okolí obce Zlín.Stavíme kvalitní nízkoenergetické domy a domy s téměř nulovou spotřebou energií. Jsme zdravá a silná firma s bohatými zkušenostmi a stálým pracovním týmem.
Společnost PURLIVE se však kromě realizací zabývá výrobou a vývojem vlastního certifikovaného stavebního systému, který nachází široké uplatnění nejen při individuální výstavbě, ale také u komerčních staveb a staveb občanské vybavenosti.
Univerzální, požárně vysoce odolný variabilní stavební systém PURLIVE W je určen především pro oblast nízkoenergetické, pasivní a v budoucnu i tzv. nulové výstavby. Jednotlivé, zpravidla velkoformátové stavební dílce až do formátu 8 x 3 m, jsou vyráběny jako sendvičová konstrukce na míru konkrétnímu projektu.
Jedinečnost stavebního systému PURLIVE spočívá v použitém izolačním materiálu – polyuretanové pěně (PUR). Ve výrobních halách jsou za ideálních podmínek a za přísné kontroly vyráběny veškeré konstrukce. Nejdříve je vyroben přesný nosný rám z kvalitních KVH hranolů opláštěný cementoštěpkovou deskou. Ten je následně v lisu vylit dvousložkovou polyuretanovou pěnou, která po vytvrzení vytvoří z konstrukce monolitický celek.
Hotové prefabrikované konstrukční díly jsou dodány na stavbu, kde jsou jednoduše a rychle smontovány do podoby hrubé stavby. Rozvody jsou vedeny v instalační předstěně, zvenku navazuje libovolný fasádní systém.

Atraktivním projektem je KŮLNA. Modulární dřevostavby KŮLNA jsou jedinečný stavební systém, který představuje nejnovější trendy v bydlení. Celá konstrukce KŮLNY je řešena jako dřevostavba z celosvětově používaných stavebních izolačních panelů SIP, i zde je však izolačním materiálem PUR pěna. Každá KŮLNA je sestavena z jednoho či více modulů, které jsou převezeny hotové přímo na stavbu. Hlavní myšlenka KŮLNY spočívá v její jednoduchosti a mobilnosti. Jednotlivé varianty je možné alternativně měnit i po dokončení stavby. Variabilita umožňuje využívat KŮLNU nejenom pro bydlení, ale například i pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty apod. KŮLNU nabízíme ve dvou produktových řadách, Universal a Space.

Tvrdá izolace z PUR pěny zaručuje tvarovou stálost a vynikající izolační vlastnosti, které ocení každý uživatel.


Reference postavených domů PURLIVE, spol. s. r. o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy PURLIVE, spol. s. r. o.: