HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

PURLIVE, spol. s. r. o.

Stavíme kvalitní nízkoenergetické domy a domy s téměř nulovou spotřebou energií. Individuální i typová výstava dřevostaveb z vlastního certifikovaného stavebního systému. Jsme silná a zdravá firma se stabilním pracovním týmem. Stavte s námi i Vy!

PURLIVE, spol. s. r. o.
Rybníky VII 5547, 760 01 Zlín

Telefon: 601 370 944, 733 699 993
E-mail: info@purlive.cz
Web: www.purlive.cz

3.7 z 5

Fotogalerie firmy PURLIVE, spol. s. r. o.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž základním úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Stavíme kvalitní nízkoenergetické domy a domy s téměř nulovou spotřebou energií. Jsme zdravá a silná firma s bohatými zkušenostmi a stálým pracovním týmem.
Společnost PURLIVE se však kromě realizací zabývá výrobou a vývojem vlastního certifikovaného stavebního systému, který nachází široké uplatnění nejen při individuální výstavbě, ale také u komerčních staveb a staveb občanské vybavenosti.
Univerzální, požárně vysoce odolný variabilní stavební systém PURLIVE W je určen především pro oblast nízkoenergetické, pasivní a v budoucnu i tzv. nulové výstavby. Jednotlivé, zpravidla velkoformátové stavební dílce až do formátu 8 x 3 m, jsou vyráběny jako sendvičová konstrukce na míru konkrétnímu projektu.
Jedinečnost stavebního systému PURLIVE spočívá v použitém izolačním materiálu – polyuretanové pěně (PUR). Ve výrobních halách jsou za ideálních podmínek a za přísné kontroly vyráběny veškeré konstrukce. Nejdříve je vyroben přesný nosný rám z kvalitních KVH hranolů opláštěný cementoštěpkovou deskou. Ten je následně v lisu vylit dvousložkovou polyuretanovou pěnou, která po vytvrzení vytvoří z konstrukce monolitický celek.
Hotové prefabrikované konstrukční díly jsou dodány na stavbu, kde jsou jednoduše a rychle smontovány do podoby hrubé stavby. Rozvody jsou vedeny v instalační předstěně, zvenku navazuje libovolný fasádní systém.

Atraktivním projektem je KŮLNA. Modulární dřevostavby KŮLNA jsou jedinečný stavební systém, který představuje nejnovější trendy v bydlení. Celá konstrukce KŮLNY je řešena jako dřevostavba z celosvětově používaných stavebních izolačních panelů SIP, i zde je však izolačním materiálem PUR pěna. Každá KŮLNA je sestavena z jednoho či více modulů, které jsou převezeny hotové přímo na stavbu. Hlavní myšlenka KŮLNY spočívá v její jednoduchosti a mobilnosti. Jednotlivé varianty je možné alternativně měnit i po dokončení stavby. Variabilita umožňuje využívat KŮLNU nejenom pro bydlení, ale například i pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty apod. KŮLNU nabízíme ve dvou produktových řadách, Universal a Space.

Tvrdá izolace z PUR pěny zaručuje tvarovou stálost a vynikající izolační vlastnosti, které ocení každý uživatel.

Vaše zkušenosti s PURLIVE, spol. s. r. o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA