HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Drevoastavba ING s.r.o.

Realizace roubených staveb, konstrukcí skeletových a z lepených hranolů. Stavíme do Vámi požadované fáze. ZDARMA zpracujeme 3D vizualizaci ZDARMA vyřídíme stavební povolení

Drevoastavba ING s.r.o.
Kosmákova 42, 750 02 Přerov

Telefon: +420777204221
E-mail: info@drevoastavba.com
Web: www.drevoastavba.com
GPS: 49.45530200,17.46263140

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy Drevoastavba ING s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Drevoastavba ING s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Přerov.Společnost Drevoastavba ING s.r.o. má nezaměnitelné postavení na trhu dřevostaveb výstavbou plně dřevěných domů.
Nosným programem jsou srubové KVH stavby, skeletové konstrukce a roubené stavby. Vycházíme z dlouholeté tradice stavitelů valašských roubenek, která se opírá historicky o zkušenosti děděné z otce na syna.
Všechny návrhy typových dřevostaveb Vám během zpracování studie upravíme podle Vašeho přání a podle parametrů daného pozemku. Zajišťujeme architektonický návrh, vypracování projektové dokumentace a následnou realizaci i servis.
Doby realizace dřevostavby je v řádu dnů a odpadají tak vícenáklady spojené s protahováním stavby.
Pokud chcete nejvýhodnější hypotéku, náš makléř Vám pomůže vybrat z jednotlivých produktů bank a navrhne optimální řešení financování.Vaše recenze firmy Drevoastavba ING s.r.o.: