HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Volíte mezi krbem a krbovými kamny? Inspirujte se 40 moderními variantami

Teplo sálající z krbových kamen utváří příjemný pocit domova v chladných měsících. Existuje mnoho variant designů otevřeného krbu či krbových kamen – od kamenných a cihlových obkladů po krby obezděné krbovou vložkou. Nechte se inspirovat krásnými fotkami v naší galerii.


Volíte mezi krbem nebo krbovými kamny?
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Shutterstock

Určitě si většina z vás dokáže představit ten pocit, kdy venku za oknem padá listí, vítr fouká, decentně mrholí a vy doma sedíte zabalení po uši v dece s čajem v ruce. Co víc? Chybí už jen praskání třísek za prosklenými dvířky vašich krbových kamen, vůně dřeva a příjemné teplo domova. Živý oheň dodá vašemu obývacímu pokoji příjemnou atmosféru i nádech moderny. Nemluvě o tom, že se budete v jeho přítomnosti cítit příjemně a útulně. V naší galerii najdete bohatou přehlídku moderních krbů a krbových kamen, které se hodí do velkých nízkoenergetických novostaveb, malých bytů a dokonce i na chalupy. Neváhejte nakoukout.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Shutterstock, American Farmhouse Style, Highland Fires u0026 BBQs


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
13.10.2021

Photocredit: Shutterstock

4

Krb do dřevostavby – teplovzdušný nebo akumulační systém?

Přečtěte si, jaké jsou výhody a nevýhody těchto krbových systémů

Krbová kamna, jak vybrat ta správná

Na co si při výběru krbových kamen dát pozor a jak se nespálit

Krbová kamna litinová, nebo kachlová?

Jaké vlastnosti mají litinová a kachlová krbová kamna. Čtěte zde

Krbová kamna na dřevo, peletky, biolíh nebo elektřinu?

Krbová kamna na dřevo, líh nebo elektřinu, jaké jsou mezi nimi rozdíly? Dozvíte se, jaké vlastnosti mají peletová kamna i jaké mají výhody a nevýhody. V článku rovněž najdete aktuální cenové srovnání všech druhů krbových kamen.

Jak ušetřit prostor i čas? Komín s krbovými kamny v jednom

V článku si povíme, jak komín s krbem funguje a jak probíhá jeho montáž.

Ceny zahradních krbů začínají na 3 tisících. Jak si vybrat?

Jaké zahradní krby nabízí náš trh a který splní vaše představy a požadavky? Nabízíme pár tipů, jak při výběru a nákupu postupovat.

Chata se závěsným krbem. Je s podivem, kolik lidí dokáže ubytovat

Dokonale skrytý útulek na břehu jednoho norského fjordu nabízí skvělé útočiště pro horaly a dobrodruhy. Nebudete věřit, kolik jich dokáže ubytovat.

Kamenný krb je dominantou každého domu, má však svá ale

Hodí se kamenný krb do každého interiéru? Jaké jsou typy a jak vybrat ten správný? Inspirujte se v článku a galerii nádhernými realizacemi.

Domácí bioplynová stanice – levný plyn si můžete vyrobit doma

Levný plyn si můžete vyrobit i sami doma. Postačí vám k tomu pouze zbytky jídla nebo kravský hnůj. Jak na to se dozvíte v našem článku.

Mám plynový kotel – jak mohu snížit výdaje za vytápění?

Vysoké ceny plynu nemusí nutně zamávat rodinným rozpočtem. Odborníci navrhli ověřené postupy, jak snížit výdaje za topení plynem.