HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Moderní bydlení v kouzelných srubech a roubenkách 21. století

Návrhy srubů a roubenek jsou čím dál více ovlivněné naší moderní dobou. Architekti se nebojí zkoušet nové věci a výsledné řešení je v mnoha případech prostě kouzelné. Hledáte inspiraci pro návrh vaší masivní dřevostavby? V galerii fotografií naleznete více než 40 inspirativních domů z celého světa.


Moderní bydlení v kouzelných srubech a roubenkách 21. století
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem)

Pozitivní účinky dřeva

Dřevo má pozitivní účinek na naše psychické zdraví, a proto je pravděpodobně také v dnešní době tolik žádané. Sruby i roubenky je možné realizovat v moderním pojetí, a přitom být stále nablízku přírodě, nemluvě o té krásné vůni dřeva uvnitř i vně stavby. Masivní dřevostavby mají také minimální dopad na životní prostředí, i proto jsou velmi ceněnou volbou bydlení. Tak či onak, srubové a roubené stavby mají své skryté kouzlo. Jste stejného názoru jako my? Podívejte se na námi vybrané fotky různých již postavených dřevostaveb v naší fotogalerii a posuďte sami.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem), GOOD WOOD, Alvin Laidlaw

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
26.10.2021

Photocredit: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem)

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE