HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Tiny house a jeho komplikované řešení dispozice – poradíme vám, jak na to

Ze všech stran slyšíte o tiny housech, ale stále pořádně nevíte, o čem ti lidé mluví? Řekněme, že jde o častokrát roztomilý domek na kolečkách postavený na malé ploše. Praktické bydlení, kterým cestujete z jednoho místa na druhé se stává čím dál více populárnější především mezi mladými dobrodruhy.


Tiny house a jeho komplikované řešení dispozice – poradíme vám jak na to
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Shutterstock

Bydlení na 15 až 20 metrech čtverečních

Nevíte, jak si zařídit dispozici tak, aby byl interiér útulný a co možná nejvíce praktický? Nakoukněte do naší galerie, kde najdete mnoho inspirativních řešení tohoto problému. V tiny housu se často nachází malý obývací pokoj, skromná kuchyňská linka, ložnice a ve většině případů i toaleta se sprchovým koutem. Především v sobě ukrývá spoustu úložných prostorů. Kladete si otázku, jak všechny tyhle místnosti vměstnat na 15 až 20 m2

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Shutterstock, the tiny house, Felicia Aaron, The Kitchn

Vnitřek vašeho domečku můžete například opticky zvětšit přísunem světla, bílými stěnami nebo světlým nábytkem. Celá konstrukce je většinou vyrobena ze dřeva a je dobře zaizolovaná (lněnou nebo konopnou izolací, dřevovláknitými deskami a podobně). Inspirujte se nejrůznějšími řešení interiérů v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat: Postavte si levný a stylový mini domek svépomocí. Zn.: Za 6 týdnů

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
14.10.2021

Photocredit: Shutterstock

3

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE