HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Tiny house a jeho komplikované řešení dispozice – poradíme vám, jak na to

Ze všech stran slyšíte o tiny housech, ale stále pořádně nevíte, o čem ti lidé mluví? Řekněme, že jde o častokrát roztomilý domek na kolečkách postavený na malé ploše. Praktické bydlení, kterým cestujete z jednoho místa na druhé se stává čím dál více populárnější především mezi mladými dobrodruhy.


Tiny house a jeho komplikované řešení dispozice – poradíme vám jak na to
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Shutterstock

Bydlení na 15 až 20 metrech čtverečních

Nevíte, jak si zařídit dispozici tak, aby byl interiér útulný a co možná nejvíce praktický? Nakoukněte do naší galerie, kde najdete mnoho inspirativních řešení tohoto problému. V tiny housu se často nachází malý obývací pokoj, skromná kuchyňská linka, ložnice a ve většině případů i toaleta se sprchovým koutem. Především v sobě ukrývá spoustu úložných prostorů. Kladete si otázku, jak všechny tyhle místnosti vměstnat na 15 až 20 m2

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Shutterstock, Quick Canary, the tiny house, Dream Big Live Tiny Co.

Vnitřek vašeho domečku můžete například opticky zvětšit přísunem světla, bílými stěnami nebo světlým nábytkem. Celá konstrukce je většinou vyrobena ze dřeva a je dobře zaizolovaná (lněnou nebo konopnou izolací, dřevovláknitými deskami a podobně). Inspirujte se nejrůznějšími řešení interiérů v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat: Postavte si levný a stylový mini domek svépomocí. Zn.: Za 6 týdnů

P.S. Plánujete stavbu rodinného domu? Navštivte náš Online kurz Stavíme dům, kde se v rámci 7 video lekcí dozvíte jak ušetřit a předejít zbytečnému stresu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
14.10.2021

Photocredit: Shutterstock

5

Mohlo by Vás zajímat: