HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Designové studio zavěšené pod betonovým mostem

Potrpíte si na příjemné pracovní prostředí? Španělský nábytkový designer Fernando Abellanas se rozhodl oživit nevyužívaný prostor veřejných staveb a své skromné studio schoval pod betonový most.


Fernando Abellanas je španělský nábytkový designer pocházející z Valencie, který poukazuje na možnost využití prázdných a opuštěných míst veřejných staveb, jako jsou například mosty. Své jednoduché studio si Fernando vybudoval zcela sám zavěšením posuvné rampy mezi betonové bloky. Přestože projekt nebyl městem oficiálně schválen, plánuje designer vytvoření celé kolekce studií podobných jako je tohle a chce pokračovat v přetváření nevyužívaných prostor.

Libí se vám video? Podívejte se na další.

 

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
09.11.2017

0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE