HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Video: Nevšední skříňka s nápaditým designem vějíře

Sebastian Errazuriz navrhl dřevěnou skříňku fungující na principu složeného papíru, kterou je možno otevírat více způsoby z několika různých stran. Wave Cabinet je chytrá skříňka s nápaditým designem, která je vyrobena ze stovky propojených latí z baltské břízy a k dostání je v přírodní nebo bílé barvě.


Netradiční systém otevírání funguje na principu papírového vějíře a umožňuje skříňku otevřít několika různými způsoby téměř v jakémkoliv směru, čímž z obyčejného kusu nábytku dělá originální a jedinečné dílo.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
03.10.2017

2

Předsíňový nábytek: Fotogalerie plná inspirace

Vytvořit stylovou a funkční předsíň není otázkou investice do drahého nábytku. Jde hlavně o nápad a inspiraci. Oboje najdete v tomto článku a fotogalerii.

Botníky do předsíně: Inspirujte se, kam schovat boty

Podívejte se, jaké šikovné botníky do předsíně pojmou spoustu párů botasek, lodiček i gumovek. Botník může mít spoustu různých podob – inspirujte se.

Video: Na prohlídce v mini domku

Mini domek Shed si postavili jeho majitelé sami a za nízké náklady. Ušili si ho na míru, efektivně využili každý cm a vytvořili si bydlení, které jim plní sny.

Palanda: Jak ji vybrat tak, aby se na ni dobře spalo?

Patrové postele mají smysl tam, kde potřebujete šetřit místem. I palanda může být pohodlná, bezpečná a moderní. Jak ji správně vybrat?

Fotogalerie: Pavilón jako termitiště

Zajímali jste se někdy, jak může svět vypadat z termitiště? Podívejte se, jak kreativní jsou termiti při budování svých domovů.

Video: Designové studio zavěšené pod betonovým mostem

Jak by se vám líbilo mít kancelář schovanou pod mostem? Španělský designer využil prázdného prostoru pod mostem pro umístění svého studia.

Dača: Moderní dřevostavba pojatá tradičně ruským způsobem

Přáli byste si dům, který svou vnitřní estetikou připomíná roubenky z ruských pohádek, ale přitom se nezříká komfortu moderního bydlení?

Domky v korunách stromů, které připomínají dřevěné dinosaury

Vypadají jako nebezpeční dravci, ale ve skutečnosti jsou velmi pohostinní. Prohlédněte si velice netradiční dřevěné stavby, které připomínají dinosaury. V jejich útrobách naleznete bezpečný úkryt.

První chytrá skříň na světě, která vás i oblékne – vyrobil ji brněnský student

První chytrá skříň na světě vám pomůže se vhodně obléknout a nic důležitého doma nezapomenout. V budoucnu vám dokonce bude umět nakoupit nové oblečení do šatníku. Představujeme chytrou skříň Oloo.