HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Moderní přestavba kuchyně s nápaditým designem

Čistý moderní vzhled a plné využití prostorového potenciálu místnosti. Toho všeho dosáhla rodina s dětmi povedenou přestavbou zastaralé kuchyně. Podívejte se, jak se z obyčejné kuchyně dělá neobyčejná a nechte se inspirovat!


Cílem přestavby bylo udělat z malé rohové kuchyně místo, které je v dokonalé harmonii se zbytkem domu a plynule se napojuje na jídelní zónu. Změnou dispozice kuchyně a přebarvením na černo nechal designer téměř zmizet podpěrný sloup tyčící se uprostřed místnosti a různé výškové úrovně stropu zamaskoval pomocí žebrování ze světlého dřeva, kam zároveň šikovně umístil kuchyňské osvětlení.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
25.08.2017

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE