HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Vorarlbersko jako ráj dřevostaveb

Vorarlbersko je druhá nejmenší spolková země Rakouska ležící v jeho nejzápadnější části, která se pyšní dech beroucí přírodou plnou lesů a vysokých horských hřebenů. Drsná horská krajina nabízí surovou krásu dřevěné alpské architektury ve formě tradičních, ale i moderních a inovativních dřevostaveb.


Po stovky let zde bylo dřevo jediným dostupným konstrukčním materiálem a zejména z tohoto důvodu je tato oblast doslova poseta dřevostavbami. Ani v posledních letech se zde však od dřeva neupouští a tradiční alpská architektura je stále více zpestřována moderními dřevostavbami všeho druhu, což jí na kráse ani trochu neubírá. 

Líbí se vám alpská architektura? Neváhejte se zapojit do diskuse, nebo zaslat vaše fotografie na email redakce@drevostavitel.cz.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
07.12.2017

0 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE