HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Stavba stromového domu v džungli

Taky jste si jako malí stavěli bunkry na stromech? Obyvatelé pralesa v nich dokonce i bydlí! Žít v užším spojení s přírodou už snad ani nejde! Stromové domy, stavěné domorodci, se nachází vysoko v korunách stromů, až několik desítek metrů nad zemí, a s jejich budováním vždy pomáhají sousedé.


Střecha domu je pokryta palmovými listy, zatímco stěny a podlahu tvoří drsná kůra tropických stromů. Celý proces stavby trval celkem dva týdny a zapojilo se do něj až 42 lidí. Do domu se dostanete pouze po žebříku, přičemž zde platí pravidlo, že žena leze vždy až druhá - to aby jí muž nekoukal pod sukni.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
25.07.2017

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE