HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Video: Mini chata z obytného kontejneru – má luxusní interiér i výhledy

Toužíte zažít probuzení vedle vaší milované polovičky a mít celý svět takřka a dlani? Tento obytný kontejner nabízí krásné výhledy, útulné prostředí a dostatečné soukromí. Součástí je kuchyňský kout, jedno lůžko, koupelna, terasa, a to není zdaleka vše. Zhlédněte krátkou prohlídku a přesvědčte se.


Udělejte si pohodlí a koukněte na krátké osmiminutové video s detailní prohlídkou víkendového obytného tiny housu vybudovaného z kontejneru. Na záběrech z dronu uvidíte kontejnery dva, Levi však hned na úvodu říká, že se bude věnovat pouze jednomu z nich. Jeho výklad je sice v anglickém jazyce, vy si ho ale můžete zpomalit v pravém dolním rohu v nastavení. Stejně tak je v nabídce možnost zapnutí titulků.

Vypnout Wi-Fi, je čas na meditaci a odpočinek

Představte si situaci, kdy skončíte v odpoledních hodinách v práci a před budovou na vás čeká vaše polovička s autem a sbalenými taškami v kufru. Jste připraveni odjet z města a odpočinout si na tom nejkouzelnějším místě, které si umíte představit. Toto horské útočiště je skvělým místem pro relax, meditaci a nasávání energie z přírody. V obytném kontejneru není přístup k internetu a není zde ani televize.

Čas na tomto místě můžete strávit procházkami přírodou, hraním deskových her na terase s výhledem nebo u společného ohniště umístěného na konci pozemku. Poblíž jsou parky i vyhlídky a nejbližší město je vzdálené 24 km.

Obytný kontejner s manželskou postelí a plně vybavenou kuchyní

Tento malý horský dům je ideálním místem a víkendovým útočištěm pro dvě dospělé osoby. Uvnitř je plně funkční kuchyně s mini ledničkou, indukční varnou deskou, konvekční mikrovlnnou troubou a dalším nadstandartním příslušenstvím, jako je např. kávovar. Naproti této malé kuchyňky je velká manželská postel. Koupelna je vybavena základním vybavením. Zhlédněte video a uvidíte sami, Levi má příjemný hlas a vše tam hezky popisuje.

Mohlo by vás zajímat: Kontejnerové domy jako světový trend: Mají u nás budoucnost?

Co dělá kontejnerový dům žádanější?

Tato kontejnerová chata je určena k pronajímání. Její interiér je hezky a prakticky řešený, v celém domku je nadstandartní vybavení. Avšak jeho největší výhodou je dozajista úžasná lokalita. V dnešní době nejvíce hosté oceňují jedinečnost staveb a jejich okolí. Tento kontejnerový dům disponuje klimatizací, ústředním a elektrickým topením, hlásičem požáru, grilem i vlastním parkovacím místem. Kdyby byl schovaný hluboko v lese, myslíte si, že by dosáhl takové obliby, jakou má teď?

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
23.01.2022

Photocredit: Levi Kelly

10

Video: Luxusní dům postavený z ocelových námořních kontejnerů

Hledáte alternativní způsob bydlení? Zkuste třeba námořní kontejnery!

Kontejnerové domy jako světový trend: Mají u nás budoucnost?

Domy postavené z námořních kontejnerů jsou levné, rychle postavené i ekologické. Obstojí však dům z kontejneru i v náročných českých podmínkách?

Po zaplacení nájmu jim už nic nezbylo, rychle si tedy postavili vlastní levné bydlení

Když v bytě platíte tak vysoký nájem, že už nic neušetříte, je nejvyšší čas si postavit vlastní bydlení. Rychle a levně.

Starý školní autobus, hasičské auto i přepravní kontejner posloužily jako základ pro minidomek

Starý přepravní kontejner, vysloužilý školní autobus, ale také podvozek hasičského auta, to jsou prostředky, které posloužily jako podvozek pro stavbu zajímavých minidomků. Prohlédněte si je zblízka.

Nájemní smlouva 2022: Na co si dát pozor + vzor ke stažení

Správně postavená nájemní smlouva je důležitá jak pro pronajímatele, tak pro budoucího nájemce. Co by měla obsahovat, se dozvíte v tomto článku.

Malý rustikální domek s plochou 20 metrů čtverečních slouží 5členné rodině

Minimalistický moderní domek splnil sen početné rodině. Má moderní, ale přesto rustikální design. Podívejte se, jak se pět lidí vejde na pouhých 20 metrů čtverečních.

Poptávka po chatách a chalupách v Česku strmě stoupla. Stejně jako ceny

Chaty a chalupy na prodej či k pronájmu jsou aktuálně velice žádané. Jaká je situace na českém trhu? Jsou nemovitosti pro víkendovou rekreaci ještě vůbec k mání?

Kontejnerový dům se stal domovem 7členné rodiny s nízkými příjmy

Za pomoci levných materiálů se dá postavit finančně dostupný dům pro rodiny, které mají nízké příjmy a potřebují pomoc. Jak takové bydlení vypadá?

Instalace a přípojky pro tiny house – možnosti a příklady provedení

V tomto článku si vysvětlíme a ukážeme, jak se v konstrukci mobilního tiny housu vedou rozvody instalací a jak se řeší jeho připojení na energie.

Levné modulové domy: čím se liší od dřevostaveb a opravdu se modulární dům z kontejneru vyplatí?

Líbí se vám modulární domky? Přečtěte si, jaké jsou jejich výhody a nevýhody a prohlédněte si bohatou galerii modulových dřevostaveb.