HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Video: Tento obrovský treehouse v lese rozhodně nepřehlédnete

Ve videu je stavba detailně prozkoumána a celý koncept je natočený v zimním období. Požitek ze zhlédnutí videa nabývá díky zasněžené krajině úplně jiných rozměrů. Pokud ještě nejste v tomto období naladění na ty pravé Vánoce, možná vás těchto osm minut dostane do toho správného rozpoložení.


Jak sami můžete zhlédnout ve videu, Beech Treehouse se nachází doslova uprostřed ničeho. Pokud nejste příliš zdatní v anglickém jazyce, dole v pravém rohu je v nastavení možné zapnout si anglické titulky. Ve finále budete mít požitek z videa tak či onak, neboť jde o prohlídku samotné stavby, kterou mladý Levi i se svým týmem detailně prozkoumali.

Treehouse je skvělým místem pro uspořádání myšlenek

Kde je lepší místo pro urovnání a propojení vašich myšlenek s přírodou, než právě v domku na stromě? Tato kouzelná lokalita ve státě Ohio je perfektním místem pro odpočinek a relaxaci. Uvnitř je dostatek prostoru pro čtyři lidi, ovšem ideální je pobyt ve dvou, nebo s malými dětmi, protože rozkládací pohovka v obývacím pokoji není příliš velká. Jaké další místnosti, se v treehousu nachází?

Kromě venkovní sprchy se treehouse pyšní i koupacím sudem

Přes malý dřevěný most se z lesní cesty dostanete k hlavním dveřím. Hned po pravé straně je venkovní sezónní sprcha a jestliže byste pokračovali po dřevěné terase dále, z druhé strany treehousu je skromné posezení a koupací dřevěný sud s kamny. Není nad to, vlézt si do sudu s horkou vodou a pozorovat zasněžený les se šampaňským v ruce. Co myslíte?

Do ložnice vedou schody přímo ze zasněžené terasy

Uvnitř na vás čeká velice útulný a promyšlený interiér. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro případné ubytování více osob. Zábava je také zajištěna v podobě různých stolních her, knížek, minirádia nebo dokonce i malé televize. Kuchyňský kout je na poměry treehousu velký a obsahuje vše, co byste mohli potřebovat, včetně spousty úložného prostoru. Vedle kuchyně je i jídelna. Podívejte se ve videu, jak je skvěle a skromně vymyšlená.

V treehousu je i koupelna se sprchovým koutem. Pro ty z vás, kteří nemají v oblibě venkovní toalety, bude myšlenka krásného záchodu uvnitř přívětivá. Točité schody situované v rohu v přízemí vás dostanou do ložnice s krásným výhledem na zalesněnou krajinu. Aby vám bylo večer teplo, je v pokoji i elektrický krb. A stejně tak je v patře spousta úložného prostoru.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
13.12.2021

Photocredit: Levi Kelly

4

Domy ve stromech nejsou jen pro děti

Mít své vlastní malé obydlí v korunách stromů je snad sen každého dítěte

Video: Stavba stromového domu v džungli

Podívejte se, jak v absolutní rovnováze s přírodou žijí domorodí obyvatelé džungle, kteří si svá obydlí budují vysoko v korunách stromů.

Domy ve stromech: Rady a inspirace, jak si jej postavit na vlastní zahradě

Dívat se z výšky na svět a mít hvězdy jen pro sebe? Stačí se přestěhovat do tzv. Tree house. Jak vypadají moderní domy v korunách stromů a můžete si jeden postavit u vás na zahradě?

Magický stromový domek ve tvaru šišky, který vás přenese do jiné dimenze

Fasnicující domek v korunách stromů je inspirován tvarem šišek sekvojí. Tyčí se ve výšce patnácti metrů nad zemí a poskytuje dokonalý klid pro odpočinek a meditaci. Prohlédněte si i jeho prosklenou podlahu.

Za exotikou ve stromovém hotelu nemusíte jezdit přes půl světa

Láká vás exotická dovolená v domečku na stromě? Potápění s karetami a starověké ruiny? Nemusíte jezdit přes půl světa.

Při stavbě tree house je vždy potřeba ctít a respektovat strom, říkají tvůrkyně

Ženy zabývající se stavbou stromových domků nám v exkluzivním rozhovoru prozradily, jak taková stavba na stromě probíhá, co je stavebním materiálem i proč lidi domy na stromech baví.

Video: Pobyt v útulné lesní chatě – mladý pár v něm objevil recept na štěstí

Podívejte se na krátké čtvrthodinové video o mladém páru, který se rozhodl strávit pár nocí v lesní chatě. Jakého ponaučení nabyli?

Navštivte toto úžasné místo na Vysočině, které je světu ukryté v korunách stromů

Nevíte, kam na Vysočině? Toto kouzelné místo v korunách stromů musíte navštívit i vy. Výlet na příští týden je tedy naplánovaný. Nahlédněte do fotogalerie, na co se můžete těšit.

Treehouse s koupacím sudem na Vysočině inspirovaný stromovým barem na Filipínách

Navštívili jste už někdy treehouse? Pokud ne, neváhejte se podívat na krásný stromový dům na Vysočině v naší fotogalerii. Můžete si ho i pronajmout a strávit v něm třeba romantický víkend.

Nebezpečí při sběru a zpracování hub – nepřineste si z lesa otravu

Zpracování a skladování bývá u hub nejčastější příčinou otravy. Jak se mu vyvarovat a nepřinést z lesa otravu?