HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Tento obrovský treehouse v lese rozhodně nepřehlédnete

Ve videu je stavba detailně prozkoumána a celý koncept je natočený v zimním období. Požitek ze zhlédnutí videa nabývá díky zasněžené krajině úplně jiných rozměrů. Pokud ještě nejste v tomto období naladění na ty pravé Vánoce, možná vás těchto osm minut dostane do toho správného rozpoložení.


Jak sami můžete zhlédnout ve videu, Beech Treehouse se nachází doslova uprostřed ničeho. Pokud nejste příliš zdatní v anglickém jazyce, dole v pravém rohu je v nastavení možné zapnout si anglické titulky. Ve finále budete mít požitek z videa tak či onak, neboť jde o prohlídku samotné stavby, kterou mladý Levi i se svým týmem detailně prozkoumali.

Treehouse je skvělým místem pro uspořádání myšlenek

Kde je lepší místo pro urovnání a propojení vašich myšlenek s přírodou, než právě v domku na stromě? Tato kouzelná lokalita ve státě Ohio je perfektním místem pro odpočinek a relaxaci. Uvnitř je dostatek prostoru pro čtyři lidi, ovšem ideální je pobyt ve dvou, nebo s malými dětmi, protože rozkládací pohovka v obývacím pokoji není příliš velká. Jaké další místnosti, se v treehousu nachází?

Kromě venkovní sprchy se treehouse pyšní i koupacím sudem

Přes malý dřevěný most se z lesní cesty dostanete k hlavním dveřím. Hned po pravé straně je venkovní sezónní sprcha a jestliže byste pokračovali po dřevěné terase dále, z druhé strany treehousu je skromné posezení a koupací dřevěný sud s kamny. Není nad to, vlézt si do sudu s horkou vodou a pozorovat zasněžený les se šampaňským v ruce. Co myslíte?

Do ložnice vedou schody přímo ze zasněžené terasy

Uvnitř na vás čeká velice útulný a promyšlený interiér. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro případné ubytování více osob. Zábava je také zajištěna v podobě různých stolních her, knížek, minirádia nebo dokonce i malé televize. Kuchyňský kout je na poměry treehousu velký a obsahuje vše, co byste mohli potřebovat, včetně spousty úložného prostoru. Vedle kuchyně je i jídelna. Podívejte se ve videu, jak je skvěle a skromně vymyšlená.

V treehousu je i koupelna se sprchovým koutem. Pro ty z vás, kteří nemají v oblibě venkovní toalety, bude myšlenka krásného záchodu uvnitř přívětivá. Točité schody situované v rohu v přízemí vás dostanou do ložnice s krásným výhledem na zalesněnou krajinu. Aby vám bylo večer teplo, je v pokoji i elektrický krb. A stejně tak je v patře spousta úložného prostoru.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
13.12.2021

Photocredit: Levi Kelly

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE