HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Jak postavit víceúčelovou udírnu

Zkuste si postavit vlastní domácí udírnu a vychutnejte si čerstvě vyuzené maso. Na videu se můžete podívat na proces stavby malé domácí udírny za použití pálených cihel a cedrového dřeva, jehož kresba dělá ze stavby téměř umělecké dílo.


V první fázi stavby se položí základy, z pálených cihel se vytvoří rám, což stanový velikost udírny, a  důležité je také nezapomenout na vložení ocelových dvířek pro přikládání. Horní část udírny je tvořena dřevěným rámem, který je obložen cedrovým dřevem bez jakékoliv povrchové úpravy, takže dřevo zůstává čistě přírodní, a za povšimnutí stojí také vnitřní uspořádání udírny, kde je možno uchytit až tři patra, přičemž na prvním z nich se dá dokonce prý vařit.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
18.07.2017

3 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE