HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Energeticky soběstačná sauna

Z vlastního místa pro relaxaci se těší tvořivý Američan se svou ženou, kteří si v lese postavili útulnou energeticky soběstačnou saunu. Pro stavbu sauny stojící uprostřed lesů bylo použito zejména dřevo borovice a cedru, který zdobí převážnou část interiéru. 


Elektrická energie je zde získávána pomocí solárního panelu, díky kterému má sauna jak vnitřní, tak venkovní osvětlení. V přední části stavby se nachází předsíň, která slouží k převlékání, ale také k přikládání do kamen, která celou saunu vytápí. Větší místnost je určena k samotné relaxaci a nalezneme zde dvě velké lavice nebo také ventilační otvory, které jsou z hlediska bezpečnosti sauny velice důležité. 

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
01.08.2017

0 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE