HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Moderní čtyřpokojový byt – citlivě kombinuje beton a bohémský styl

Navrhnout dokonale promyšlený interiér není jen tak. Designéři jsou mistry ve svém oboru a dokáží neuvěřitelné věci. Mají-li opravdový talent, jsou schopni skloubit více stylů různého charakteru a vzniknou ohromující výsledky. Jeden dechberoucí bytový interiér vám představíme v tomto článku. Je laděn do béžových a přírodních tónů, vyniká dobře řešenými úložnými prostory a několika výraznými prvky.


Moderní čtyřpokojový byt
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Yana Prydalna (se souhlasem)

Výrazný nábytek čtyřpokojového bytu

Hlavním prostorem celého bytu je velká obývací místnost spojená s kuchyní a jídelnou. Pohodlná sekční pohovka dokonale rozděluje interiér od jídelního prostoru a zároveň si drží své dominantní postavení. Jídelní stůl ve tvaru obdélníku elegantně navazuje na kuchyňský ostrůvek rustikálního stylu. Jeho povrch je z litého betonu, doplněný o estetickou indukční varnou desku. Součástí skromné kuchyně jsou i prosklené police.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Yana Prydalna (se souhlasem)

Celý interiér je doprovázen moderními doplňky v podobě dvou obrovských proutěných lustrů nad jídelním stolem, kamenných džbánů, konferenčních stolků, koberců v boho stylu a dlouhých, béžových závěsů. Nahlédněte do naší fotogalerie a posuďte tyto ohromující kombinace sami.

Inovativní kombinace jemného bohémského dekoru a betonu 

Součástí bytu je i poměrně velká pracovna doplněná o přírodní prvky. Obdélníkový stůl je zapuštěný do nosného sloupu, který zároveň rozděluje místnost. Nosná zeď je zčásti lemována betonovým podstavcem. Na jedné straně je tento strohý prvek součástí úložného prostoru a na druhé straně (naproti stolu) je na něm postavena malá pohovka ve tvaru písmene L.

Ratanové lněné koše jakožto závěsné lustry

Hra se světlem se excelentně projevila i v ložnici. Čalouněná postel je navržena v neutrálních tónech, které si perfektně hrají do noty s celkovým atmosférickým požitkem místnosti. Šedou stěnu doplňuje krásná olejomalba v pozadí za postelí, avšak dominantou ložnice je i přesto obrovský tkaný závěsný lustr nad rustikálním nočním stolkem.

Dětský pokojík drží styl celého bytu

V bytě je situovaný i útulný dětský pokoj s přírodními texturami a moderními siluetami. Nad postelí je navržena hrací plocha. Dětská kreativita musí být neustále rozvíjena, a proto je součástí pokojíčku i nástěnná tabule. V naší fotogalerii najdete hned dva návrhy pokoje pro děti. Který je podle vás praktičtější?

Co takhle odložit si v koupelně ručník na žebřík?

I rustikální koupelna si pohrála s hloubkou barev šedého, hnědého a béžového odstínu s černými doplňky. Výrazný nábytek vytváří s moderními a nadčasovými prvky příjemný prostor. Opět je součástí této místnosti i velký úložný prostor pro toaletní potřeby, nemluvě o dokonale zabudované pračce a sušičce.

Realizovaný byt se nachází v Moskvě, v naší fotogalerii můžete prozkoumat celý jeho návrh. 

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
22.12.2021

Photocredit: Yana Prydalna (se souhlasem)

3

Moderní bytové interiéry: Fotogalerie plná inspirace

Jakým směrem jdou moderní bytové interiéry? Podívejte se na fotky, trendy a inspiraci.

Paravany do bytu i do zahrady jsou v módě. Jak je vybrat?

Paravany se znovu vrací do interiérů bytů a objevují se i na zahradách. Slouží jako dekorace i funkční bytový doplněk. Jak paravan vybrat? Poradíme vám.

Ověřené tipy, jak přifouknout malý byt

Jak zařídit malý byt, aby mohl plnohodnotně konkurovat větším bytům? Stačí porozumět radám interiérových architektů a můžete se místo do tmavého kutlochu vracet do příjemného a pohodlného interiéru. Přinášíme vám souhrn ověřených rad, jak vyzrát na malý byt.

Boho styl: originální bydlení pro všechny, kteří nefandí minimalismu

Styl boho chic je žhavým trendem a příjemnou alternativou minimalismu v interiéru. Inspirujte se jím a dopřejte svému interiéru svěží nádech osobitosti.

Klasické sídliště prošlo fantastickou rekonstrukcí. Jak vypadají jeho byty?

Líbilo by se vám bydlení na sídlišti, kdyby ke každému bytu náležela i zahrada? Nedivíme se. Právě ozeleněné střechy a dřevěná fasáda přístaveb jsou největší lákadla stockholmského sídliště Park.

Zázrak posuvných dveří: Renovace starého bytu dala vyniknout dřevu v interiéru

Dřevěné posuvné a skládací dveře v interiéru jsou vlastně jen maličkost. Mohou ale výrazně změnit charakter celého bytu k lepšímu. Podívejte se, jak se to povedlo v tomto bytě.

Velký zázrak v malém bytě: dřevěný ostrov změnil amsterodamský byt k nepoznání

Instalace víceúrovňového dřevěného ostrova učinila z renovovaného loftového bytu z Amsterodamu kouzelné místo. Prohlédněte si ho s námi.

Rustikální styl bydlení aneb vneste přírodu i k sobě domů

Zajímá vás rustikální bydlení? Milujete přírodu a chtěli byste ji i ve svém interiéru? V tom případě čtěte o tom, jak rustikální bydlení může vypadat.

Velkolepá áčková chata s proskleným štítem a terasou je ukrytá v lesích

Lesní chata do tvaru A podtrhuje nejmodernější trendy současného navrhování interiérů. Podívejte se na fotografie v galerii.

Nechte si inspirovat pařížským bytem nabízejícím interiér plný dřeva a světla

Renovovaný pařížský apartmán dávno nepřipomíná přeplněné staré byty plné zbytečností a starého nábytku. Přesvědčte se!