HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Moderní čtyřpokojový byt – citlivě kombinuje beton a bohémský styl

Navrhnout dokonale promyšlený interiér není jen tak. Designéři jsou mistry ve svém oboru a dokáží neuvěřitelné věci. Mají-li opravdový talent, jsou schopni skloubit více stylů různého charakteru a vzniknou ohromující výsledky. Jeden dechberoucí bytový interiér vám představíme v tomto článku. Je laděn do béžových a přírodních tónů, vyniká dobře řešenými úložnými prostory a několika výraznými prvky.


Moderní čtyřpokojový byt
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Yana Prydalna (se souhlasem)

Výrazný nábytek čtyřpokojového bytu

Hlavním prostorem celého bytu je velká obývací místnost spojená s kuchyní a jídelnou. Pohodlná sekční pohovka dokonale rozděluje interiér od jídelního prostoru a zároveň si drží své dominantní postavení. Jídelní stůl ve tvaru obdélníku elegantně navazuje na kuchyňský ostrůvek rustikálního stylu. Jeho povrch je z litého betonu, doplněný o estetickou indukční varnou desku. Součástí skromné kuchyně jsou i prosklené police.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Yana Prydalna (se souhlasem)

Celý interiér je doprovázen moderními doplňky v podobě dvou obrovských proutěných lustrů nad jídelním stolem, kamenných džbánů, konferenčních stolků, koberců v boho stylu a dlouhých, béžových závěsů. Nahlédněte do naší fotogalerie a posuďte tyto ohromující kombinace sami.

Inovativní kombinace jemného bohémského dekoru a betonu 

Součástí bytu je i poměrně velká pracovna doplněná o přírodní prvky. Obdélníkový stůl je zapuštěný do nosného sloupu, který zároveň rozděluje místnost. Nosná zeď je zčásti lemována betonovým podstavcem. Na jedné straně je tento strohý prvek součástí úložného prostoru a na druhé straně (naproti stolu) je na něm postavena malá pohovka ve tvaru písmene L.

Ratanové lněné koše jakožto závěsné lustry

Hra se světlem se excelentně projevila i v ložnici. Čalouněná postel je navržena v neutrálních tónech, které si perfektně hrají do noty s celkovým atmosférickým požitkem místnosti. Šedou stěnu doplňuje krásná olejomalba v pozadí za postelí, avšak dominantou ložnice je i přesto obrovský tkaný závěsný lustr nad rustikálním nočním stolkem.

Dětský pokojík drží styl celého bytu

V bytě je situovaný i útulný dětský pokoj s přírodními texturami a moderními siluetami. Nad postelí je navržena hrací plocha. Dětská kreativita musí být neustále rozvíjena, a proto je součástí pokojíčku i nástěnná tabule. V naší fotogalerii najdete hned dva návrhy pokoje pro děti. Který je podle vás praktičtější?

Co takhle odložit si v koupelně ručník na žebřík?

I rustikální koupelna si pohrála s hloubkou barev šedého, hnědého a béžového odstínu s černými doplňky. Výrazný nábytek vytváří s moderními a nadčasovými prvky příjemný prostor. Opět je součástí této místnosti i velký úložný prostor pro toaletní potřeby, nemluvě o dokonale zabudované pračce a sušičce.

Realizovaný byt se nachází v Moskvě, v naší fotogalerii můžete prozkoumat celý jeho návrh. 


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
22.12.2021

Photocredit: Yana Prydalna (se souhlasem)

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE