HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.

Společnost Easy Homes přináší na trh velmi levné modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto levné dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny autobazarů, nehtařská studia,

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.
Železniční 7, 326 00 Plzeň

Telefon: +420602308267
E-mail: info@easyhomes.cz
Web: easyhomes.cz
GPS: 49.74358090,13.39426470

navigovat
3.6 z 5

Recenze firmy EASY HOMES

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Plzeň.


Fotogalerie realizací

Firma EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o. zatím nemá žádné reference

Společnost Easy Homes přináší na trh velmi levné modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto levné dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny autobazarů, nehtařská studia, kadeřnictví atd. Ceny našich dřevostaveb začínají již na 479.000,- Kč s DPH, ale stavíme i velké dřevostavby se zastavěnou plochou nad 100m2! Zde výstavba trvá cca 3 měsíce a ceny jsou individuální dle projektu.

Dřevostavby jsou vyráběny v naší hale v Třemošné u Plzně a hotové se přivážejí na pozemek zákazníka. Tím je možné zachovat velmi nízké ceny. Výhodou je rychlost dodání dřevostaveb za 30 – 60 dní od objednání, nízké provozní náklady díky velmi dobrým izolačním vlastnostem, moderní vzhled, možnost propojení více modulů a snadnější řízení na úřadech oproti klasickým domům.

Zákazník má také možnost podílet se na uspořádání či vybavení své malé dřevostavby. Naše společnost zajišťuje samozřejmě i kompletní servis (zařízení hypotéky, jednání se stavebními úřady, pojištění atd.). Naše levné dřevostavby Easy Homes splňují veškeré technické normy.

Vaše recenze firmy EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

SOLARIS

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb