HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.

Společnost Easy Homes přináší na trh velmi levné modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto levné dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny autobazarů, nehtařská studia,

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.
Železniční 7, 326 00 Plzeň

Telefon: +420602308267
E-mail: info@easyhomes.cz
Web: easyhomes.cz

3.7 z 5

Fotogalerie firmy EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.


Společnost Easy Homes přináší na trh velmi levné modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto levné dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny autobazarů, nehtařská studia, kadeřnictví atd. Ceny našich dřevostaveb začínají již na 479.000,- Kč s DPH, ale stavíme i velké dřevostavby se zastavěnou plochou nad 100m2! Zde výstavba trvá cca 3 měsíce a ceny jsou individuální dle projektu.

Dřevostavby jsou vyráběny v naší hale v Třemošné u Plzně a hotové se přivážejí na pozemek zákazníka. Tím je možné zachovat velmi nízké ceny. Výhodou je rychlost dodání dřevostaveb za 30 – 60 dní od objednání, nízké provozní náklady díky velmi dobrým izolačním vlastnostem, moderní vzhled, možnost propojení více modulů a snadnější řízení na úřadech oproti klasickým domům.

Zákazník má také možnost podílet se na uspořádání či vybavení své malé dřevostavby. Naše společnost zajišťuje samozřejmě i kompletní servis (zařízení hypotéky, jednání se stavebními úřady, pojištění atd.). Naše levné dřevostavby Easy Homes splňují veškeré technické normy.

Vaše zkušenosti s EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA