HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI Pomocník Firmy Domy Projekty Kalkulačky

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.

Společnost Easy Homes přináší na trh velmi levné modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto levné dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny autobazarů, nehtařská studia,

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.
Železniční 7, 326 00 Plzeň

Telefon: +420602308267
E-mail: info@easyhomes.cz
Web: easyhomes.cz

4.2 z 5 (12 hlasů)

Fotogalerie firmy EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.


Společnost Easy Homes přináší na trh velmi levné modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto levné dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny autobazarů, nehtařská studia, kadeřnictví atd. Ceny našich dřevostaveb začínají již na 479.000,- Kč s DPH, ale stavíme i velké dřevostavby se zastavěnou plochou nad 100m2! Zde výstavba trvá cca 3 měsíce a ceny jsou individuální dle projektu.

Dřevostavby jsou vyráběny v naší hale v Třemošné u Plzně a hotové se přivážejí na pozemek zákazníka. Tím je možné zachovat velmi nízké ceny. Výhodou je rychlost dodání dřevostaveb za 30 – 60 dní od objednání, nízké provozní náklady díky velmi dobrým izolačním vlastnostem, moderní vzhled, možnost propojení více modulů a snadnější řízení na úřadech oproti klasickým domům.

Zákazník má také možnost podílet se na uspořádání či vybavení své malé dřevostavby. Naše společnost zajišťuje samozřejmě i kompletní servis (zařízení hypotéky, jednání se stavebními úřady, pojištění atd.). Naše levné dřevostavby Easy Homes splňují veškeré technické normy.

Vaše zkušenosti s EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Klasický bungalov v moderním pojetí, Kolomuty, Mladá Boleslav

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL