HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.

Společnost Easy Homes přináší na trh levné a kvalitní modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto levné dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny a kanceláře.

EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.
U Mlýna 204, 330 11 Třemošná

Telefon: +420602308267
E-mail: info@easyhomes.cz
Web: easyhomes.cz
GPS: 49.81730790,13.38477610

navigovat
4.2 z 5

Ověřené recenze firmy EASY HOMES

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Plzeň.


Fotogalerie realizací


Společnost Easy Homes přináší na trh kvalitní a levné modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako provozovny autobazarů, nehtařská studia, kadeřnictví atd. Ceny našich dřevostaveb začínají již na 555.000,- Kč s DPH, ale stavíme i velké dřevostavby se zastavěnou plochou nad 100m2! Zde výstavba trvá cca 3 měsíce a ceny jsou individuální dle projektu.

Dřevostavby se staví přímo u investora na pozemku nebo jsou vyráběny v naší hale v Třemošné u Plzně a hotové se přivážejí na pozemek. Tím je možné zachovat velmi nízké ceny. Výhodou je rychlost dodání dřevostaveb za 30 – 90 dní od objednání(dle velikosti, nízké provozní náklady díky velmi dobrým izolačním vlastnostem, moderní vzhled, možnost propojení více modulů a snadnější řízení na úřadech oproti klasickým domům.

Zákazník má také možnost podílet se na uspořádání či vybavení své dřevostavby. Naše společnost zajišťuje samozřejmě i kompletní servis (projektování, zařízení hypotéky, jednání se stavebními úřady, pojištění atd.).


Vaše recenze firmy EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o.: