HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

QUICKHAUS, s.r.o.

Dodávky a montáž dřevostaveb v nízkoenergetickém standardu. Výroba certifikovaných systémů pro dřevostavby. Vlastní projekční atelier, který pro klienty zajišťuje kompletní servis od návrhu stavby, vyřízení povolení stavby, inženýring, až po kolaudac

QUICKHAUS, s.r.o.

Roháčova 188, 130 00 Praha, CZ

Telefon: +420721555500
E-mail: info@quickhaus.cz
Web: www.quickhaus.cz
GPS: 50.08739390, 14.45747590

navigovat
4.3 z 5

Zkušenosti s firmou QUICKHAUS, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma QUICKHAUS, s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.Česká rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a montážemi kvalitních montovaných dřevostaveb. Dále provádíme půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce (stěny, příčky), minerální podhledy a suché podlahy.

Další naší nabídkou jsou veškeré tesařské konstrukce ( krovy, altány, pergoly, terasy atd.) Jsme členy ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů), Cechu sádrokartonářů a Držitelé certifikátu ISO 9001:2009.

Náš zákazník realizuje projekt, nebo stavbu dle své představy. Poskytujeme mu kompletní projekční servis. Jedná se především o záležitosti, které musí stavebník vykonat před samotnou stavbou, během ní, ale i po dokončení stavby.
Člen Asociace dodavatelů montovaných staveb


Reference postavených domů QUICKHAUS, s.r.o.

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Vaše zkušenosti s firmou QUICKHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů