HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

QUICKHAUS, s.r.o.

Dodávky a montáž dřevostaveb v nízkoenergetickém standardu. Výroba certifikovaných systémů pro dřevostavby. Vlastní projekční atelier, který pro klienty zajišťuje kompletní servis od návrhu stavby, vyřízení povolení stavby, inženýring, až po kolaudac

QUICKHAUS, s.r.o.
Roháčova 188, 130 00 Praha

Telefon: +420721555500
E-mail: info@quickhaus.cz
Web: www.quickhaus.cz
GPS: 50.08739390,14.45747590

navigovat
4.3 z 5

Ověřené reference firmy QUICKHAUS, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma QUICKHAUS, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Praze, zejména pak v okolí obce Praha.Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Česká rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a montážemi kvalitních montovaných dřevostaveb. Dále provádíme půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce (stěny, příčky), minerální podhledy a suché podlahy.

Další naší nabídkou jsou veškeré tesařské konstrukce ( krovy, altány, pergoly, terasy atd.) Jsme členy ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů), Cechu sádrokartonářů a Držitelé certifikátu ISO 9001:2009.

Náš zákazník realizuje projekt, nebo stavbu dle své představy. Poskytujeme mu kompletní projekční servis. Jedná se především o záležitosti, které musí stavebník vykonat před samotnou stavbou, během ní, ale i po dokončení stavby.
Člen Asociace dodavatelů montovaných stavebVaše recenze firmy QUICKHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA