HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

QUICKHAUS, s.r.o.

Dodávky a montáž dřevostaveb v nízkoenergetickém standardu.Výroba certifikovaných systémů pro dřevostavby. Vlastní projekční atelier, který pro klienty zajišťuje kompletní servis od návrhu stavby, vyřízení povolení stavby, inženýring, až po kolaudaci

QUICKHAUS, s.r.o.
Roháčova 188, 130 00 Praha

Telefon: +420721555500
E-mail: info@quickhaus.cz
Web: www.quickhaus.cz

3.7 z 5


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž základním úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Česká rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a montážemi kvalitních montovaných dřevostaveb. Dále provádíme půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce (stěny, příčky), minerální podhledy a suché podlahy.

Další naší nabídkou jsou veškeré tesařské konstrukce ( krovy, altány, pergoly, terasy atd.) Jsme členy ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů), Cechu sádrokartonářů a Držitelé certifikátu ISO 9001:2009.

Náš zákazník realizuje projekt, nebo stavbu dle své představy. Poskytujeme mu kompletní projekční servis. Jedná se především o záležitosti, které musí stavebník vykonat před samotnou stavbou, během ní, ale i po dokončení stavby.
Člen Asociace dodavatelů montovaných staveb


Vaše zkušenosti s QUICKHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL