HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Luxusní chaty z celého světa – k bydlení, k pronájmu nebo jen tak pro inspiraci

Každý z nás asi alespoň na chvíli zatoužil po luxusní chatě nebo víkendovém domě, ve kterém by mohl trávit svůj volný čas a užívat si vymoženosti přepychového bydlení. Luxusní chata s vířivkou, s bazénem, s vlastním minibarem, velikým krbem, saunou a dalším úžasným vybavením... Pojďte se s námi podívat na ty nejluxusnější z celého světa. Chtěli byste v některé z těchto luxusních chat strávit alespoň víkend?


Luxusní chaty z celého světa
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem)

Luxusní chaty na luxusních místech

Pro někoho se míra luxusu odvíjí od prostředí, ve kterém je chata zasazena. Ať už je to krásné zelené údolí, horské vršky, které nabízí nezapomenutelné výhledy, nebo lesy plné listnatých či jehličnatých stromů. Stejně tak to může být jezero, paseky nebo rozsáhlé planiny. Není důležité samotné vybavení chaty, ale to jak vypadá prostředí kolem. Mnoho takových nádherných chat na překrásných místech můžete vidět v naší fotogalerii.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem), Rfr Lee, Rachael, Mike Normandin

Nejčastější vyhledávané vybavení luxusní chaty a chalupy:

Jiní lidé zase preferují především luxusní interiér a zařízení chaty. S jakým přepychovým vybavením se v luxusních stavbách nejčastěji setkáváme?

  • bazén s protiproudem
  • sauna
  • vířivka
  • masážní vana
  • minibar
  • posilovna
  • luxusní ložnice a postel
  • terasa a zahrada s krásným výhledem
  • venkovní gril s posezením
  • sportovní vyžití

Cítit se luxusně alespoň jednou za život – luxusní chaty k pronájmu

Jednou z nadějných možností, jak si splnit sen, je zvolit si luxusní chatu alespoň k pronájmu. Nenechme se mýlit naší představivostí, protože ta není ani zdaleka tak rozmanitá, jako nabídka luxusních chat k pronájmu. V naší galerii se můžete inspirovat rozmanitými tvary mnoha luxusních chalup z celého světa. Budete možná překvapeni rozmanitostí nabídky – luxusní chalupy áčkového typu, malé i velké sruby či geometricky zajímavé budovy.

Ať už je vaše představa luxusní chaty jakákoliv, dopřejte si alespoň jednou v životě několik dní v chatě, která pro vás bude opravdu luxusní! Nezáleží na tom, jestli to bude prostředím, designem, interiérem a vybavením nebo tím, že vám někdo na zavolání přinese snídani až do postele. A pokud patříte mezi ty vyvolené a luxusní chatu vlastníte, potom vám přejeme mnoho radostně strávených luxusních dní!

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
02.04.2022

Photocredit: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem)

3

Pioneer Log Homes: Kanadský král mezi srubaři

Pioneer Log Homes of B.C. je nejznámější srubařskou firmou světa. Staví impozantní srubové stavby a mají dokonce vlastní pořad. Co je klíčem k jejich úspěchu?

Video: Luxusní dům postavený z ocelových námořních kontejnerů

Hledáte alternativní způsob bydlení? Zkuste třeba námořní kontejnery!

Fotogalerie: Bydlení v ráji – luxusní vily z bambusu

V galerii si můžete prohlédnout fotografie z prohlídky bambusových luxusních staveb na ostrově Bali. Tyto stavby vynikají svojí originalitou a fascinující velkolepostí.

Luxusní vila, ve které se ničím zbytečně neplýtvá

Moderní kalifornská vila vypadá jako luxusní sídlo, byla ale postavena z recyklovaných materiálů a funguje přísně ekologicky.

Luxusní dřevěná vila vyrostla téměř v oblacích

Luxusní dřevěná vila s dechberoucími výhledy do dalekého okolí okouzlí každého milovníka dokonalého designu a velkorysých prostor.

Nejkrásnější chalupy pro vaši dovolenou – vybrali jsme top 10 chalup z celé ČR

Láká vás dovolená v tradičním duchu, nebo se chcete rozmazlit a dopřát si luxus? Vybrali jsme nejkrásnější chalupy z celého Česka pro každého.

Chatu s výhledem na Mont Blanc vyhřívá geotermální energie

V zimě není nic parádnějšího než odjet do luxusní chaty uprostřed Alp a u sálajícího krbu si užívat fascinujícího výhledu na Mont Blanc. Navštivte s námi takovou idylku.

Luxusní dům s panoramatickým výhledem ukryli do kopce

Mladí manželé si postavili ideální moderní dům. Parádní výhledy, dostatek světla i prostoru, soulad s okolím a naprosté soukromí.

Luxusní tiny house pro spisovatelku má ložnicí s výhledem do 3 světových stran

Nádherný tiny house byl vytvořen na objednávku spisovatelky, která píše dětské knihy. Její nový domeček vypadá jako z pohádky!

Při rekonstrukci horské chaty se inspirovali tradičními stodolami i skandinávským stylem

Chata stojící na úpatí Mont Blanc se dočkala kompletní rekonstrukce včetně zelené střechy. Prohlédněte si famózní výsledek v galerii.