Luxusní chaty z celého světa – k bydlení, k pronájmu nebo jen tak pro inspiraci
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Luxusní chaty z celého světa – k bydlení, k pronájmu nebo jen tak pro inspiraci

Každý z nás asi alespoň na chvíli zatoužil po luxusní chatě nebo víkendovém domě, ve kterém by mohl trávit svůj volný čas a užívat si vymoženosti přepychového bydlení. Luxusní chata s vířivkou, s bazénem, s vlastním minibarem, velikým krbem, saunou a dalším úžasným vybavením... Pojďte se s námi podívat na ty nejluxusnější z celého světa. Chtěli byste v některé z těchto luxusních chat strávit alespoň víkend?


Luxusní chaty z celého světa
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem)

Luxusní chaty na luxusních místech

Pro někoho se míra luxusu odvíjí od prostředí, ve kterém je chata zasazena. Ať už je to krásné zelené údolí, horské vršky, které nabízí nezapomenutelné výhledy, nebo lesy plné listnatých či jehličnatých stromů. Stejně tak to může být jezero, paseky nebo rozsáhlé planiny. Není důležité samotné vybavení chaty, ale to jak vypadá prostředí kolem. Mnoho takových nádherných chat na překrásných místech můžete vidět v naší fotogalerii.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem), Rfr Lee, Rachael, Mike Normandin

Nejčastější vyhledávané vybavení luxusní chaty a chalupy:

Jiní lidé zase preferují především luxusní interiér a zařízení chaty. S jakým přepychovým vybavením se v luxusních stavbách nejčastěji setkáváme?

  • bazén s protiproudem
  • sauna
  • vířivka
  • masážní vana
  • minibar
  • posilovna
  • luxusní ložnice a postel
  • terasa a zahrada s krásným výhledem
  • venkovní gril s posezením
  • sportovní vyžití

Cítit se luxusně alespoň jednou za život – luxusní chaty k pronájmu

Jednou z nadějných možností, jak si splnit sen, je zvolit si luxusní chatu alespoň k pronájmu. Nenechme se mýlit naší představivostí, protože ta není ani zdaleka tak rozmanitá, jako nabídka luxusních chat k pronájmu. V naší galerii se můžete inspirovat rozmanitými tvary mnoha luxusních chalup z celého světa. Budete možná překvapeni rozmanitostí nabídky – luxusní chalupy áčkového typu, malé i velké sruby či geometricky zajímavé budovy.

  Mohlo by vás také zajímat:

Ať už je vaše představa luxusní chaty jakákoliv, dopřejte si alespoň jednou v životě několik dní v chatě, která pro vás bude opravdu luxusní! Nezáleží na tom, jestli to bude prostředím, designem, interiérem a vybavením nebo tím, že vám někdo na zavolání přinese snídani až do postele. A pokud patříte mezi ty vyvolené a luxusní chatu vlastníte, potom vám přejeme mnoho radostně strávených luxusních dní!


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Mgr. Irena Valaškovčáková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
02.04.2022

Photocredit: Pioneer Log Homes of B.C. (se souhlasem)

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE