HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Moderní mini domek v srdci Vysočiny – odpojte se pomocí kouzelného tlačítka OFF

Navštivte se svými přáteli či rodinou tuto luxusní chatu v lese a zažijte společně nová dobrodružství. Dominantou stavby je obrovský prosklený štít, který dokonale propojuje přírodu s vnitřními prostory. Zhlédněte krátkou videoprohlídku domu a jeho okolí v našem článku.


Moderní chata v lese poblíž Humpolce stojí na vrcholu hory Melechov
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Hotel Kouty (se souhlasem)

Tajemná příroda na vrcholu hory Melechov

Zabalte si s sebou to nejnutnější a vydejte se prozkoumat přírodu na Vysočině. Pod korunami stromů si dozajista odpočinete, najdete klid a rovnováhu. Podívejte se na fotografie interiéru domu. Vydat se také můžete po turistických značkách až k samotnému vrcholu hory Melechov.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Hotel Kouty (se souhlasem)

Zažijte dobrodružství s přáteli

Sbalte se s přáteli a vyrazte na vrchol hory Melechov na Vysočině. Dům byl navržený tak, aby v něm pohodlně přenocovalo až šest osob. Ubytujte se v této krásné dřevostavbě s komfortním zázemím a užijte si příjemné chvíle v přírodě. Podívejte se na krátké video a zjistěte, na co všechno se můžete těšit.

Ubytujte se v chatě i se svojí rodinou

Dispozice moderní chaty uprostřed lesa v Koutech je přizpůsobená i rodinám s dětmi. Pro vaše malé ratolesti je zde navržený samostatný pokojík, který poskytne jak vám, tak i dětem zasloužený klid a odpočinek.

Dominantou chaty je obrovský prosklený štít

Koncepce chaty byla navržena tak, aby citlivě zapadla do okolní krajiny. Díky prosklené stěně domu zažijete dotek přírody při probuzení nebo na terase při ranní kávě. Podívejte se do naší fotogalerie na komfortní loftové spaní přímo pod střechou domu, kde je požitek z proskleného štítu mnohonásobně větší.

Čím vším moderní chata disponuje?

Uvnitř domku je navržená obývací část s pohodlnou rozkládací pohovkou (s možností spaní pro dvě osoby). Součástí chaty je také malá útulná koupelna se sprchovým koutem a WC. Dále již zmíněný menší pokojík a ložnice s manželskou postelí v podkroví. Někteří z vás jistě ocení maličkosti, jako je např.:

  • Wi-Fi s tlačítkem off, které vás do sekundy odpojí od běhu všedních dní,
  • podlahové topení,
  • krbová kamna,
  • venkovní ohniště,
  • plně vybavená kuchyňka.

Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
22.08.2022

Photocredit: Hotel Kouty (se souhlasem)

4

Největší ájurvédský pavilon ve střední Evropě naleznete na Vysočině

Za meditací již nemusíte létat do Indie, největší dřevěný ájurvédský pavilon ve střední Evropě se totiž nachází na Vysočině.

Tip na výlet na Vysočině – dvě moderní dřevěné kaple, které překvapují tvarem

V dnešním článku pro vás máme tip na výlet v kraji Vysočina. Tyto dvě novodobé kapličky za dřeva rozhodně stojí z návštěvu.

Jednoduchý dřevěný srub pro dlouhé zimní večery s přáteli u ohně

Prohlédněte si interiér srubu na Skotské vysočině, který pracuje se starými technologiemi i historickou kamennou základnou.

Navštivte toto úžasné místo na Vysočině, které je světu ukryté v korunách stromů

Nevíte, kam na Vysočině? Toto kouzelné místo v korunách stromů musíte navštívit i vy. Výlet na příští týden je tedy naplánovaný. Nahlédněte do fotogalerie, na co se můžete těšit.

Luxusní rekonstrukce podkrovního bytu v Beskydech má celoprosklený štít

Bydlení pro mladou rodinu s miminkem v překrásném podkrovním bytě s proskleným štítem vás dostane do kolen. Inspirujte se fotografiemi z této realizace v naší galerii.

Bílá dřevěná chata pro romantické duše ohromí svým boho stylem

Anglická chata nabízí svým obyvatelům místo k relaxaci nejen uvnitř, ale zejména v zahradě okolo. Kombinuje romantiku, vintage a eleganci.

Treehouse s koupacím sudem na Vysočině inspirovaný stromovým barem na Filipínách

Navštívili jste už někdy treehouse? Pokud ne, neváhejte se podívat na krásný stromový dům na Vysočině v naší fotogalerii. Můžete si ho i pronajmout a strávit v něm třeba romantický víkend.

Dvě romantické hygge chatky s koupacím cedrovým sudem v malebném Posázaví

Čím jsou výjimečné dvě dřevěné chatky Hygge a Lykke postavené v srdci Vysočiny? Tyto původem skandinávské pojmy skrývají recept na šťastný život.

Nevíte, kde strávit silvestr 2022? TIPY na 14 míst v Česku, kde oslavit Nový rok

Stále hledáte? Přečtěte si našich 14 tipů, kam vyrazit letos na silvestra. Jeden žhavý tip je horská vesnice na Šumavě, která se nahází kousek za hranicemi ČR, věděli jste o ní?

Modulový dům pro celoroční bydlení s prosklenou stěnou a 2 terasami. Víme cenu

Líbí se vám myšlenka malých modulových domů určených k celoročnímu využívání? Podívejte se na šikovný tiny house o velikosti 1+kk za skvělou cenu.