HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

30+ originálních nápadů netradičního vybavení pro dům, kuriózní nábytek a dekorace

Doba, ve které se nacházíme, vyžaduje po lidech nápaditost a odvahu být originální. Není jednoduché vymanit se ze zajetých stereotypů a „normálních“ moderních očekávání. Právě proto designéři vymýšlí nábytek, který se vymyká očekávaným standardům. Vybavení, které se snaží předčit očekávání společnosti! Interiérové prvky, které obohatí rodinné domy, tiny housy, chalupy nebo zahrady.


originální nábytek inspirace
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Wicker Paradise (Flickr CC by 2.0)

Designéři tvoří originální kusy vybavení

Inspirujte se v galerii nápadů, které by vás ani ve snu nenapadly! Ať už se jedná o designovou skříňku, která je zcela záměrně navržená s prasklinou, nebo o komodu, která má ladné zakřivení. Velmi netradičně vypadá originál skříňka ve tvaru dámských šatů nebo bílý molitanový kuchyňský kredenc, který pohltí každý hrneček, který do něj uložíte.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Wicker Paradise (Flickr CC by 2.0), Rosana Arguello, r jon, Cindy

Interiér může být originál

Za povšimnutí stojí kulaté křeslo do čtecího koutku, které je vyskládáno knihami, nebo stolek, jehož nohu tvoří samotné knihy. Jistě jste se již setkali s dnes moderním nábytkem z lepenky, nebo s dekoracemi na stěnu, které jsou vytvořeny z kostek.

Nahlédněte do fotogalerie a načerpejte inspiraci pro koupi originálního vybavení, nebo pro tvoření svépomocí.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
16.06.2022

Photocredit: Wicker Paradise (Flickr CC by 2.0)

2

Knihovna do obývacího pokoje: Fotogalerie plná inspirace

Jaké jsou aktuální trendy? A jak vhodnou knihovnu do obýváku vybrat? Povíme si v článku.

Video: Výroba dřevěné vany aneb každý kus je originál

Zajímá vás výroba dřevěné vany? Dozvíte se, v jaké cenové hladině se přibližně výroba dřevěné vany na zakázku pohybuje i co je při výrobě nejdůležitější.

55 kuriozit ze dřeva – neuvěříte, co všechno se z něj dá vyrobit

Dřevo jako prastarý materiál představuje výzvu pro mnohé tvůrce a umělce. Jak se s ním někteří popasovali se můžete podívat v následujícím článku s inspirativními fotografiemi.

37 originálních dřevostaveb ze všech koutů světa

Pojďte si s námi zpříjemnit oslavy konce roku obsáhlou fotogalerií a tipy, jak jednoduše z nudné dřevostavby udělat originální.

Hledáte originální bydlení? Postavte si dům vzhůru nohama

Chcete bydlet netradičně a odlišit se od ostatních sousedů? Život v domě vzhůru nohama může být to, co hledáte.

Unikátní knihovna ve tvaru stromu oživuje zapomenuté veřejné prostory

Šedivý, nenápadný a opomíjený. Právě takový byl nehezký kout uprostřed nejstaršího honkongského sídliště, který teď díky stromu s knihami významně ožil. Jak tento unikátní projekt funguje?

Odkladiště nábytku proměnili v originální pokojíček s horolezeckou stěnou

Zanedbaný pokoj plný starého nábytku proměnili během několika měsíců k nepoznání. Malý syn dostal od rodičů perfektní dětský pokoj s horolezeckou stěnou.

Sedm tipů, jak originálně využít staré haraburdí na vaší zahradě

Dnes zkusíme využít všechny staré nádoby, nefunkční kola, palety a i různé zbytky dřeva, které se vám povalují na zahradě. Toto staré haraburdí ještě může originálně posloužit.

Originální domov vytvořili z bývalého divadla. Auto parkují v obýváku

Navštivte originální dům, který vznikl ze starého divadelního prostoru. Netradiční prvky tu najdete na každém kroku.

Čtecí koutek a relaxační křeslo – 80+ originálních nápadů a inspirace

Kniha v ruce a vy jste blažení. Je ale prostředí, ve kterém čtete, pro vás nevyhovující? Vytvořte si harmonický čtecí koutek s relaxačním křeslem. Inspirujte se v naší galerii nápadů.