HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Chata a chalupa – 60+ inspirací pro odpočinek a rekreaci dle vašich nejtajnějších představ

Rekreační domy u nás nejsou žádnou novinkou. Ať už patříte mezi majitele chalupy či chaty nebo jste se v blízké době rozhodli, že se jedním takovým vlastníkem stanete, jste tu správně. Pro zpestření vašeho úniku od reality jsme pro vás připravili více než 60 fotografií pro inspiraci, které naleznete v naší galerii. Neváhejte nakouknout.


Malá chata inspirace
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: PBW Architects (se souhlasem)

Jaká chata či chalupa je pro mě? Nechte se inspirovat...

Rychlý únik od rušných měst, pracovních povinností a celkově toho našeho uspěchaného života nejlépe někam do přírody, kde je jednoduše klidná atmosféra. Hledáte takové místo? Místo, kde se ráno probudíte a nebudete nuceni řešit spousty problémů a strastí. Místo, kde si uvaříte teplý čaj a v ponožkách zabalení v dece skočíte do houpací sítě na vaší terase...

Fotogalerie:

ⓘ Foto: PBW Architects (se souhlasem), Food52, sabrina, Jke

Každý má jinou představu o svém úniku z reality a každý z vás ji bude ve finále i jinak vnímat. Návrh vnitřku chaty či chalupy je naprosto individuální, a tak se nenechte ničím omezovat. Pokud jsou v trendu moderní prosklené chalupy, ale vám se líbí tradiční pojetí těchto staveb, není co řešit. Spoustu tradiční i moderní inspirace najdete v naší fotogalerii.

P.S. Plánujete stavbu rodinného domu? Navštivte náš Online kurz Stavíme dům, kde se v rámci 7 video lekcí dozvíte jak ušetřit a předejít zbytečnému stresu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
11.06.2022

Photocredit: PBW Architects (se souhlasem)

1

Mohlo by Vás zajímat: