HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Postavte dětem zahradní domek z palet a zbytků jako tento šikovný tatínek

Jestli máte doma malé děti, určitě víte, jak milují všemožné bunkry a domečky. Postavte jim jeden takový na vaší zahradě a budete jejich hrdina. Jednoduchý domek zvládne každý a nemusí vás ani stát majlant. Inspirujte se domečkem, který postavil jeden šikovný tatínek ze zbytků dřeva a jiného materiálu, který našel doma.


Zahradní domek pro děti z palet a zbytků dřeva
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Marek Vokurka

Při stavbě domečku zavzpomínejte na své dětství

Jako malí jsme je milovali. Všemožné úkryty, bunkry a domečky. Stavěli jsme je ze všeho, co nám přišlo pod ruku. Fantazie jsme měli na rozdávání, a tak vznikaly mnohdy úžasné „stavby“. Alespoň v našich dětských očích. Probuďte v sobě znovu tu fantazii a postavte svým dětem na zahradě takový domek. Stačí vám k tomu zbytky materiálů, co najdete doma.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Marek Vokurka

Známé rčení „zlaté české ručičky“ pořád platí

Ve fotogalerii se můžete inspirovat domečkem, který postavil jeden skvělý táta pro svého malého syna. Na podlahu použil staré palety, které vyplnil prkny, aby byla pěkně celistvá a rovná. Konstrukci domku a rám střechy vyrobil ze starých dřevěných palubek, které následně vodorovně obložil prkny.

Uzavíratelné dveře a okna ochrání pevnost před nepřítelem

Nezapomněl ani na otvory pro okna, která opatřil zavíracími okenicemi s kovovými madly. I dveře do domečku se dají pěkně zavřít, a domek je tak chráněný před nepřáteli i špatným počasím. Na střeše je položená lepenka, která se běžně dává pod šindel. Celý domek je ošetřený lazurou.

Na stavbu zahradního domku pro děti využijete opravdu cokoliv

Při stavbě podobného domečku pro vaše ratolesti můžete použít opravdu cokoliv. Pokud rádi kutíte a máte doma pořád nějaké zbytky dřeva a jiných materiálů, nebojte se je využít a pustit se do díla. Celá stavba vás pak nebude kromě času skoro nic stát. A radost vašich dětí bude krásnou odměnou.

Mohlo by vás zajímat: Dřevěné bazény na zahradu svépomocí, jak na to?

P.S. Řešíte zahradu nebo vybavení kolem domu? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
12.06.2020

Photocredit: Marek Vokurka

4

Dřevostavby do 1,5mil – útulný dům bez vlastní práce

Útulný dům bez vlastní práce. Jakým jít směrem a na to si dát pozor

Garážové stání svépomocí: montážní návod a projekt ke stažení

Zvažujete u vašeho domu garážové stání pro své auto? Postavte si ho svépomocí. Dáme vám podrobný montážní návod včetěn výkresové dokuemntace ke stažení zdarma.

Zámková dlažba: Návod, jak ji zvládnout svépomocí

5 kroků jak si se zámkovou dlažbou svépomocí poradíte, i když nejste profesionální dlaždič.

Solární sprcha na zahradu: Vyrobte si ji doma svépomocí

Léto je neodmyslitelně spojené s osvěžením. Jaké typy solárních sprch jsou u nás dostupné, a jak si můžete svou sprchu na zahradu vyrobit svépomocí.

Fotonávod krok za krokem: Jak svépomocí obložit betonové schody dřevem

Chcete si nechat obložit betonové schodiště dřevem a nevíte, jakého truhláře oslovit? S naším foto návodem si se vším poradíte sami.

Zahradní domek pro děti – koupit, nebo postavit svépomocí?

Zahradní domek ocení každé dítě. Je to jenom jeho prostor, do kterého si může pozvat kamarády a spolu se pořádně vyřádit. V dnešním článku se podíváme blíže na to, jak ho pořídit a vyrobit.

Dřevostavba svépomocí – jak si s ní poradil pan Tomáš?

Přemýšleli jste o stavbě dřevostavby svépomocí? Máme pro vás exkluzivní rozhovor s panem Tomášem, který si svoji dřevostavbu postavil vlastníma rukama. Jaké jsou jeho zkušenosti?

Zahradní pergola svépomocí + návod

Máme pro vás projekt pergoly i montážní návod ke stažení. Stačí jen vyřešit stavební povolení, umístění a střešní krytinu na pergolu.

Stavba roubenky norskou technologií – kompletně svépomocí

Přemýšlíte o stavbě netradiční dřevostavby? Inspirujte se roubenkou zhotovenou norskou technologií, kterou vám představíme v tomto článku. Je celá postavena svépomocí.

Hrubá stavba domu se může navzdory očekávání prodražit

Nechat si postavit dům na klíč, nebo zvolit raději hrubou stavbu a dokončit si ji svépomocí? Jak poznat, která volba je ta správná?