HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Postavte dětem zahradní domek z palet a zbytků jako tento šikovný tatínek

Jestli máte doma malé děti, určitě víte, jak milují všemožné bunkry a domečky. Postavte jim jeden takový na vaší zahradě a budete jejich hrdina. Jednoduchý domek zvládne každý a nemusí vás ani stát majlant. Inspirujte se domečkem, který postavil jeden šikovný tatínek ze zbytků dřeva a jiného materiálu, který našel doma.


Zahradní domek pro děti z palet a zbytků dřeva
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Marek Vokurka

Při stavbě domečku zavzpomínejte na své dětství

Jako malí jsme je milovali. Všemožné úkryty, bunkry a domečky. Stavěli jsme je ze všeho, co nám přišlo pod ruku. Fantazie jsme měli na rozdávání, a tak vznikaly mnohdy úžasné „stavby“. Alespoň v našich dětských očích. Probuďte v sobě znovu tu fantazii a postavte svým dětem na zahradě takový domek. Stačí vám k tomu zbytky materiálů, co najdete doma.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Marek Vokurka

Známé rčení „zlaté české ručičky“ pořád platí

Ve fotogalerii se můžete inspirovat domečkem, který postavil jeden skvělý táta pro svého malého syna. Na podlahu použil staré palety, které vyplnil prkny, aby byla pěkně celistvá a rovná. Konstrukci domku a rám střechy vyrobil ze starých dřevěných palubek, které následně vodorovně obložil prkny.

Uzavíratelné dveře a okna ochrání pevnost před nepřítelem

Nezapomněl ani na otvory pro okna, která opatřil zavíracími okenicemi s kovovými madly. I dveře do domečku se dají pěkně zavřít, a domek je tak chráněný před nepřáteli i špatným počasím. Na střeše je položená lepenka, která se běžně dává pod šindel. Celý domek je ošetřený lazurou.

Na stavbu zahradního domku pro děti využijete opravdu cokoliv

Při stavbě podobného domečku pro vaše ratolesti můžete použít opravdu cokoliv. Pokud rádi kutíte a máte doma pořád nějaké zbytky dřeva a jiných materiálů, nebojte se je využít a pustit se do díla. Celá stavba vás pak nebude kromě času skoro nic stát. A radost vašich dětí bude krásnou odměnou.

Mohlo by vás zajímat: Dřevěné bazény na zahradu svépomocí, jak na to?


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Barbora Matušková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
12.06.2020

Photocredit: Marek Vokurka

4

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE