HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Nepropásněte končící výstavu na téma udržitelné architektury v Galerii Jaroslava Fragnera

Nejrůznější odpovědi na aktuální otázku, jak lze zodpovědně přistupovat k současné výstavbě, nabízí od 30. července výstava s názvem Estetika udržitelné architektury v pražské Galerii Jaroslava Fragnera. Na 60 příkladech úspěšných projektů s ekologickým podtextem z Čech i zahraničí se návštěvníci seznámí s hlavními trendy udržitelné architektury. Výstava představí úspěšné projekty od bytových a rodinných domů či celých čtvrtí, komerčních i společenské staveb, konverzí industriální architektury, brownfieldy, ale zaměřuje se také obecně na krajinu a veřejný prostor. Výstava končí již 22. 9., máte tedy poslední příležitost ji navštívit.

Návod na výrobu ptačí budky: rozměry budky pro různé druhy ptáků a přehled nejčastějších chyb

Vyrobte si ptačí budku podle našeho návodu a přilákejte na vaši zahradu milé a užitečné ptačí obyvatele. Víte, jakých chyb se vyvarovat?

Veletrh For Interior představí unikání expozici nábytkových řešení – Inspirace pro bydlení

Zveme vás na veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior, který proběhne ve dnech 1. až 4. října v PVA EXPO Praha. Jaký program se pro vás letos chystá?

Den architektury nabídne na začátku října přes 300 akcí po Čechách i na Slovensku

Den architektury nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si stavby ikonických českých architektů zblízka. Akci si užijí malí i velcí.

Malý rustikální domek s plochou 20 metrů čtverečních slouží 5členné rodině

Minimalistický moderní domek splnil sen početné rodině. Má moderní, ale přesto rustikální design. Podívejte se, jak se pět lidí vejde na pouhých 20 metrů čtverečních.

Nájemní smlouva 2020: Na co si dát pozor + vzor ke stažení

Správně postavená nájemní smlouva je důležitá jak pro pronajímatele, tak pro budoucího nájemce. Co by měla obsahovat, se dozvíte v tomto článku.

Pětičlenná rodina Martiny a Václava bydlí v dřevostavbě na dosah Prahy

Martina a Václav se rozhodli pro klidné rodinné bydlení na dosah Prahy, kam dojíždí do práce. Co pro ně bylo při plánování nového domu stěžejní? A jaká je jejich zkušenost s dřevostavbou?


POMOCNÍK VÝBĚRU DŘEVOSTAVBY

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jakou dřevostavbu chcete a zjistíte, kdo takové domy staví.


Spustit pomocníka »

ONLINE KURZ

Online kurz určený pro každého, kdo se rozhodl, že si nechá postavit dřevostavbu. V kurzu načerpáte užitečné informace, díky kterým ušetříte nejen peníze, ale i nervy.


Jít do kurzu »

NÁSTROJE

Pokud si chcete ulehčit život při návrhu a realizaci dřevostavby a dřevěných konstrukcí, využijte naše výpočtové kalkulačky.


Spočítejte mi to »

10 článků, které si chcete přečíst dřív, než začnete stavět vlastní dům

E-MAIL
CHCI E-BOOK ZDARMA
 

Vítězná dřevostavba galerie 100 Dřevostaveb

Dřevostavba měsíce v galerii 100 dřevostaveb, které se vám líbí:

Srub s posezením

Masivní srub postavený ze smrkového dřeva má výrazný štít a velký přesah střechy, který slouží jako...

Líbí se vám? Tomuto i dalším domům můžete přidávat své hlasy:


Hlasovat v Galerii

Kdo staví Dřevostavby?

Největší katalog firem zabývajících se stavbou dřevostaveb v České Republice.


Přejít do katalogu