HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Minidomek ztracený v pralese – není vidět ani z letadla

Lokalita je při výstavbě domu jedním z nejdůležitějších kritérií. V moderní architektuře se dům dokonale přizpůsobuje okolí, snaží se mu neškodit a ideálně do něj co nejvíce zapadnout. To často přináší nečekaná omezení, která vyžadují originální řešení. Chcete-li bydlet na samotě uprostřed lesa, musíte se stejně jako majitelé domku, o kterém píšeme v našem článku, smířit s tím, že bude potřeba pár neobvyklých řešení.

Minimalistický horský bivak ve slovinských horách vás ohromí ladností i funkčností

Prohlédněte si zblízka horský bivak s elegantním designem a funkčním dřevěným interiérem. Útočiště v něm horolezci hledají už čtyři roky.

Černý tiny house na kolečkách je obklopený australskou divočinou

Energeticky samostatný minidomek na kolečkách stojí uprostřed australské divočiny a je tím ideálním místem k dokonalému odpočinku. Prohlédněte si ho v naší bohaté fotogalerii.

Prefabrikovaný domek uprostřed olivového háje

Dvoudílný prefabrikovaný domek vznikl v továrně a pak byl převezen 200 kilometrů do olivového háje a položen na skalní výčnělek. Podívejte se, jak vypadá.

Černo-bílé bydlení: vyvolává pocit elegance, čistoty a vytříbeného vkusu

Černá a bílá jsou velmi oblíbené v mnohých domovech. Zkusili jste však tyto barvy zkombinovat? Podívejte se na inspiraci v našem článku.

Buďte designérem svého bydlení. Inspirujte se tím nejlepším.

Plánujete se pustit do zařízení nového domu či bytu nebo přemýšlíte nad rekonstrukcí svého současného bydlení? Nevynechejte veletrh nábytku Moddom.

Létající drak: návod na výrobu

Nastal podzim a s ním spojené období pouštění draka. V dnešním článku vám ukážeme, jak vyrobit létajícího draka, a to hned dvěma způsoby. Létající draci jsou nejen pro děti!


POMOCNÍK VÝBĚRU DŘEVOSTAVBY

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jakou dřevostavbu chcete a zjistíte, kdo takové domy staví.


Spustit pomocníka »

ONLINE KURZ

Online kurz určený pro každého, kdo se rozhodl, že si nechá postavit dřevostavbu. V kurzu načerpáte užitečné informace, díky kterým ušetříte nejen peníze, ale i nervy.


Jít do kurzu »

NÁSTROJE

Pokud si chcete ulehčit život při návrhu a realizaci dřevostavby a dřevěných konstrukcí, využijte naše výpočtové kalkulačky.


Spočítejte mi to »

10 článků, které si chcete přečíst dřív, než začnete stavět vlastní dům

E-MAIL
CHCI E-BOOK ZDARMA
 

Vítězná dřevostavba galerie 100 Dřevostaveb

Dřevostavba měsíce v galerii 100 dřevostaveb, které se vám líbí:

Bungalov 168

Rodinný dům v podobě Bungalovu 168 se nachází v obci Moravské Knínice. Jedná se o nízkoenergetický bungalov s ...

Líbí se vám? Tomuto i dalším domům můžete přidávat své hlasy:


Hlasovat v Galerii

Kdo staví Dřevostavby?

Největší katalog firem zabývajících se stavbou dřevostaveb v České Republice.


Přejít do katalogu