Tiny house s kuchyní ve venkovském retro stylu kombinuje dřevo a bílou barvu
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Tiny house s kuchyní ve venkovském retro stylu kombinuje dřevo a bílou barvu

Počet tiny housů neustále roste, a to nejen u nás, ale po celém světě. Kreativitě se meze nekladou a díky tomu vznikají stále nové, originální a neotřelé návrhy interiérů i exteriérů. Ubytování v tomto tiny housu s vířivkou ve vás dozajista zanechá ten pravý požitek útulného venkovského bydlení.


Tiny house s kuchyní ve venkovském stylu
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Butik Evler Sapanca (se souhlasem)

Pociťte štěstí v malém prostoru

Tiny house stojí poblíž Istanbulu v severozápadním Turecku. Byť je domek situován přibližně 800 metrů od nejbližšího nákupního centra, podle jeho vzhledu byste to možná ani nepoznali. Jeho zevnějšek se podobá spíše venkovskému prostředí, v jehož duchu je navržený i vnitřek domu. Stavba se rozprostírá na menší parcele, což pocit útulna a domácího prostředí jen umocní. Přesvědčte se úžasným domkem zde.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Butik Evler Sapanca (se souhlasem)

Vířivka, kuchyně, pracovna – a to stále není vše

Tiny house má užitnou plochu 42 m2, budete ovšem překvapeni, co všechno je jeho součástí. Uvnitř se pohodlně vyspí 2–3 osoby. Po vnitřních točitých schodech se dostanete do ložnice, kde na vás čeká obrovská manželská postel s krásnými výhledy na noční oblohu. Soukromí je zajištěno závěsy ve venkovském stylu. K dispozici je vám i plně vybavená kuchyně. Podívejte se do naší galerie fotografií. Také koupelna je navržena velice elegantně, svojí velikostí předčí i ty bytové. Její součástí je WCsprcha, koupelnová skříňka i zajímavé obklady do koupelny.

Mohlo by vás zajímat: Tiny house a jeho komplikované řešení dispozice – poradíme vám jak na to

Soběstačný tiny house

Moderní technologie ve spojitosti s venkovským designem tiny housu. Je to vůbec možné? Hned při příchodu do tohoto malého domku pocítíte příjemnou atmosféru. Průměrná teplota v Turecku je přibližně 25 °C, a proto dozajista oceníte instalovanou klimatizaci. Před vstupními dveřmi se navíc rozprostírá venkovní vířivka i s posezením.

Mimo jiné je součástí tiny housu i WiFiTV. Internet s televizí nejsou možná příliš neobvyklým vybavením, co byste však řekli na jedinečný projektor? Romantické večery dosáhnou hned jiných rozměrů s vaším oblíbeným filmem či seriálem na velkém plátnu.

Kuchyně ve venkovském stylu s kombinací retro prvků

Celý tiny house je navržený v moderním venkovském stylu. Vybavení kuchyně je však doplněno o některé retro prvky, jako je např. stylová lednicekávovar nebo elektrický sporák v retro stylu. Bílá kuchyně je doplněna o dřevěnou kuchyňskou desku. Stejně tak jsou součástí kuchyňské sestavy i vestavěné skříně v rustikálním stylu. Jak vypadají zkombinované retro prvky z 50. let dohromady s bílou barvou a dřevem, se dozvíte v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat: Venkovský styl bydlení, rady a tipy jak ho docílit


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
25.03.2022

Photocredit: Butik Evler Sapanca (se souhlasem)

5

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE