HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Jiří Krejčíř

Dřevostavby, montované rodinné domy, střechy, vše umíme na klíč, zajistíme kompletní plány i rozpočet, umožníme vám náhled stavby.

Jiří Krejčíř
Srby 24, 34601 Horšovský Týn

Telefon: +420603514672
E-mail:
Web: www.krejcir.info
GPS: 49.53632100,12.88803670

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy Jiří Krejčíř

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Jiří Krejčíř se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Domažlice.


Jsme ryze českou firmou s několikaletou tradicí v oboru stavebnictví. Již od prvopočátku postupného vývoje je naším hlavním cílem poskytnou zákazníkovi (investorovi) kvalitní služby s maximálním servisem. Mezi naše aktivity dnes bezesporu patří - realizace střech sedlových i plochých včetně tesařkých prací, výstavba montovaný rodinných domů na klíč, zpracování stavebních projektů.

Jsme firmou, která disponuje kvalifikovanými zaměstnanci, kteří v rámci zvyšování odbornosti absolvují v průběhu roku několik praktických školení od různých dodavatelů stavebních systémů. Náš pracovní tým je pro nás hlavním atributem k zvyšování kvality, k rychlosti samotných realizací a k dalšímu úspěšnému vývoji firmy.

Dnes můžeme s hrdostí a se špetkou skromnosti konstatovat, že zájemci o výstavbu u nás naleznou veškeré služby - komplexní řešení samotné výstavby, - projekční zpracování..

Vaše recenze firmy Jiří Krejčíř :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb