HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Jiří Krejčíř

Dřevostavby, montované rodinné domy, střechy, vše umíme na klíč, zajistíme kompletní plány i rozpočet, umožníme vám náhled stavby.

Jiří Krejčíř
Srby 24, 34601 Horšovský Týn

Telefon: +420603514672
E-mail:
Web: www.krejcir.info

3.3 z 5

Fotogalerie firmy Jiří Krejčíř

Firma Jiří Krejčíř zatím nedodala žádné reference


Jsme ryze českou firmou s několikaletou tradicí v oboru stavebnictví. Již od prvopočátku postupného vývoje je naším hlavním cílem poskytnou zákazníkovi (investorovi) kvalitní služby s maximálním servisem. Mezi naše aktivity dnes bezesporu patří - realizace střech sedlových i plochých včetně tesařkých prací, výstavba montovaný rodinných domů na klíč, zpracování stavebních projektů.

Jsme firmou, která disponuje kvalifikovanými zaměstnanci, kteří v rámci zvyšování odbornosti absolvují v průběhu roku několik praktických školení od různých dodavatelů stavebních systémů. Náš pracovní tým je pro nás hlavním atributem k zvyšování kvality, k rychlosti samotných realizací a k dalšímu úspěšnému vývoji firmy.

Dnes můžeme s hrdostí a se špetkou skromnosti konstatovat, že zájemci o výstavbu u nás naleznou veškeré služby - komplexní řešení samotné výstavby, - projekční zpracování..

Vaše zkušenosti s Jiří Krejčíř :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL