HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

„Dovezli jsme si z Ameriky náš 3,5tunový suvenýr.“ Markéta a Sebastián přestavěli školní autobus na útulný tiny house s výhledem na Beskydy

Někdo si z cest doveze magnetku na lednici nebo přívěsek na klíče, jiný zase tři a půl tunového miláčka. Přesně to je případ sympatického mladého páru, který si vytyčil nelehký úkol. Markéta a Sebastián se rozhodli přestavět americký školní autobus na útulný tiny house zasazený do malebné české přírody. Jak jejich projekt dopadl a šli by do toho znovu? To se dočtete v našem rozhovoru.

Už žádné poházené plastové lopatičky na trávníku. Majitelka domu poradila, jak na zahradu s dětmi
Trampolína, pískoviště, houpačky, prolézačky, velké boxy s hračkami a mnoho dalšího. Je samozřejmé, že rodinné zahrady takto holt vypadají. Nicméně – co kdybychom vám řekli, že nemusí?

Pálené tašky jsou minulostí. Lidé ve velkém přechází na lepší řešení
Proč dávat v dnešní době na střechu pálené tašky, když existuje ve všech směrech lepší řešení? Nechejme proto keramické tašky minulosti a podívejme se na střešní krytinu 21. století.

Veronice se podařilo přesvědčit sousedy. Malý domek si může postavit 0,5 m od hranice pozemku
Naplánovala si dopředu celou zahradu, ale zahradní domek umístěný na hranici pozemku se jejím sousedům příliš nelíbil. Zpočátku byli proti, později se však Veronice podařilo najít způsob, jak je přesvědčit.

Míra radiace, kvalita ovzduší i přímé přenosy z celé ČR. Meteoradar poskytuje veřejnosti nevídané informace
Chcete vědět, kde ve vašem okolí vypukl požár, jaká je míra radiace ve vaší vesnici nebo jaké počasí bude přesně za hodinu? Ke zjištění toho všeho vám poslouží meteoradar, který si může dohledat kdokoliv.

Postavili si moderní roubenku v Jeseníkách. Kachlová kamna s poležením zbožňují a za vytápění platí výrazně méně
Manželé se rozhodli postavit si moderní roubenku poblíž Starého Města pod Sněžníkem. Pan majitel nám v rozhovoru mimo jiné prozradil, s jakou technologií kachlová kamna kombinuje.

Bonsaj potřebuje k růstu sušený jíl, upozorňuje v postupu pěstování zkušený bonsajář z Prahy
Rozhodli jsme se zveřejnit postup od jednoho z mnoha zahrádkářů z Prahy, který radí, jak na pěstování bonsají. My jsme jeho rad využili a listnatá bonsaj nám krásně roste.

Tepelná čerpadla nahrazují lidé plynovými kotli. Důvodem jsou levnější provozní náklady
Zběsilá instalace tepelných čerpadel, která probíhala v dobách nejistoty, pomalu odeznívá. Odezněly totiž obavy z nedostupnosti a negativního vývoje ceny plynu.


POMOCNÍK VÝBĚRU DŘEVOSTAVBY

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jakou dřevostavbu chcete a zjistíte, kdo takové domy staví.


Spustit pomocníka »

STAVEBNÍ VELETRH ONLINE

Navštivte Stavební veletrh ONLINE. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Počet volných vstupenek je omezen.


Vstupenky »

NÁSTROJE

Pokud si chcete ulehčit život při návrhu a realizaci dřevostavby a dřevěných konstrukcí, využijte naše výpočtové kalkulačky.


Spočítejte mi to »

10 článků, které si chcete přečíst dřív, než začnete stavět vlastní dům

E-MAIL
CHCI E-BOOK ZDARMA
Souhlas se zpracováním osobních údajů
 

Vítězná dřevostavba galerie 100 Dřevostaveb

Dřevostavba měsíce v galerii 100 dřevostaveb, které se vám líbí:

Natura Space - vzorový dům

Vzorový dům Natura Space 6x9m s dispozicí 2+kk+galerie. K domu je připojen...

Líbí se vám? Tomuto i dalším domům můžete přidávat své hlasy:


Hlasovat v Galerii

Kdo staví Dřevostavby?

Největší katalog firem zabývajících se stavbou dřevostaveb v České Republice.


Přejít do katalogu