HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Jak může vypadat váš obývací pokoj? Přinášíme nejnovější trendy a inspirace

Ať už budete volil jakýkoliv styl obývacího pokoje, myslete na jeho komfort, který vám bude přinášet. Jde o místnost celé rodiny, a proto by měl být odrazem vkusu všech členů domácnosti. Jak by mohla vypadat sedací souprava, konferenční stolky nebo samotná kombinace barev s nábytkem? Inspirujte se v galerii.


Jak bude vypadat váš obývací pokoj? Přinášíme vám nejnovější trendy pro bydlení
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Shutterstock

Obývací pokoj – inspirace

Obývací pokoj je společenský prostor, kde se sejde nejen celá rodina, ale kam usadíte nejčastěji i návštěvu. Obývák je reprezentativní místností bytu či domu, a proto je jeho návrh a zařízení důležité. V jakém bude stylu? Volba barvy padne na tmavé odstíny, nebo světlé tóny moderního stylu? Líbí se vám dřevěný nábytek, masiv nebo máte raději plastové vybavení pokoje? Otázek je vskutku spoustu, a pokud zatím neznáte odpovědi, v naší galerii najede mnoho tipů a nápadů na zařízení obývacího pokoje. Nakoukněte a najděte svůj styl.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Shutterstock, Decostore - Casa et Decoracao, Kateřina, Editions de l ArkhanLíbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
04.12.2021

Photocredit: Shutterstock

1

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE