HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Prefabrikovaný flexibilní dům chrání své obyvatele před divokými požáry

V posledních letech se téma divokých požárů ve Spojených státech, Brazílii, Austrálii i na Sibiři dostalo do všech sdělovacích prostředků, takže už nikdo nepochybuje, že jsou extrémně rozsáhlé, ničivé a odolá jim opravdu máloco. Nechávají za sebou tisíce mrtvých zvířat, statisíce spálených hektarů země a tisíce vyhořelých domů. Požár v Kalifornii v roce 2018 za sebou zanechal 3 mrtvé a 1643 vyhořelých budov. Mezi ně patřil i dům Joan a Jacka.

Studentská soutěž dřevěných staveb o ceny za 200 000 Kč zahájena

Startuje už osmý ročník největší české studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění. Studenti, ukažte svůj talent v soutěži Stavby s vůní dřeva 2020. Přihlašovat své stavby můžete do 30. června 2020.

Na zahradě postavil modulový domek pro svou maminku

Malá modulová dřevostavba je ideálním bydlením pro staršího člověka. Mamince pana Romana se osvědčila. Díky novému domovu se jí totiž změnil život. Navštivte ji s námi.

„Džungle“ – Doprovodný program při veletrhu Mobitex 2020

Na letošním veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex 2020 v Brně, který se koná 26. až 29. února, vás čeká spoustu nečekané inspirace. Na co se můžete těšit?

Stavební veletrh Brno 2020 přinese novinky pro moderní stavbu i příjemné a zdravé bydlení

Přijměte pozvánku na brněnský Stavební veletrh 2020, který se koná ve dnech 26. až 29. února a bude přímo nabitý novinkami. Na co se můžete letos těšit?

Dům na ostrově vykukuje zpoza skal. Zužitkoval staleté dřevo z předchozí stavby

Rodina žijící ve Švédsku si postavila své víkendové obydlí na ostrově necelých 5 km od Göteborgu. Na stavbu využili sto let staré dřevo z původní rybářské chatče.

Dřevěný Wave House je prodloužením moře

Dřevěné vlny střechy kopírují zbrázděné podloží. Architekti pro netradiční stavbu Wave House na nerovném terénu zužitkovali plastičnost dřeva, které garantuje statickou pevnost a současně lehkost.


Tip:
Vstupenka zdarma na Stavební veletrh Brno

POMOCNÍK VÝBĚRU DŘEVOSTAVBY

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jakou dřevostavbu chcete a zjistíte, kdo takové domy staví.


Spustit pomocníka »

ONLINE KURZ

Online kurz určený pro každého, kdo se rozhodl, že si nechá postavit dřevostavbu. V kurzu načerpáte užitečné informace, díky kterým ušetříte nejen peníze, ale i nervy.


Jít do kurzu »

NÁSTROJE

Pokud si chcete ulehčit život při návrhu a realizaci dřevostavby a dřevěných konstrukcí, využijte naše výpočtové kalkulačky.


Spočítejte mi to »

10 článků, které si chcete přečíst dřív, než začnete stavět vlastní dům

E-MAIL
CHCI E-BOOK ZDARMA
 

Vítězná dřevostavba galerie 100 Dřevostaveb

Dřevostavba měsíce v galerii 100 dřevostaveb, které se vám líbí:

VERITAS

Dům VERITAS představuje elegantní řešení čtyřpokojového domu se vstupem z čelní strany. Opravdové srdce...

Líbí se vám? Tomuto i dalším domům můžete přidávat své hlasy:


Hlasovat v Galerii

Kdo staví Dřevostavby?

Největší katalog firem zabývajících se stavbou dřevostaveb v České Republice.


Přejít do katalogu