HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ELK s.r.o.

Dřevostavby, montované nízkoenergetické a pasivní domy na klíč a srubové domy ELK jsou tradiční montované domy prověřené desetiletími. Rodinné domy v základní ceně nebo ceně domu na klíč. Velká nabídka typových domů. Výroba a montáž.

ELK s.r.o.
Strkovská 297 , 391 11 Planá nad Lužnicí

Telefon: +420381604101
E-mail: elk@elk.cz
Web: www.elk.cz
GPS: 49.34509280,14.71759290

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy ELK s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma ELK s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Tábor.


Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Dřevostavby, montované nízkoenergetické a pasivní domy na klíč a sruby ELK reprezentují vysokou kvalitu, vynikající poměr ceny a výkonu a permanentní inovační proces. ELK je jedničkou na evropském trhu dřevostaveb, montovaných nízkoenergetických a pasivních domů a srubů. Od roku 2006, kdy byly v Brně a Plané nad Lužnicí otevřeny první vzorové dřevostavby ELK, prodává své montované domy a sruby i v ČR. Montované domy ELK mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, a proto mají dřevostavby ELK přívlastek nízkoenergetické.

Dřevostavby ELK jsou dlouhodobě známy jako energeticky úsporné produkty. Při koupi domu ELK je například samozřejmostí, že každý zákazník dostane zdarma automaticky energetický štítek obálky budovy. Ten mu poskytne informace o opláštění domu a kvalitě tepelných izolací. Energeticky úsporná je i konstrukce montovaných domů ELK s termicky optimálním opláštěním domu (ultraenergetické provedení), s minimalizovanými tepelnými mosty konstrukce a optimálním zateplením.

Vaše recenze firmy ELK s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb